Eska Cinema
 
| 13:25 17.07.2017

Kate i William - co ogląda para książęca? Będziecie zaskoczeni!

AP/EAST NEWS
Księżna Kate i Książe William - co najchętniej ogląda para książęca? Jak się okazuje są fanami najpopularniejszych seriali i programów typu talent show.


Para książęca stara się na każdym kroku przełamywać stereotypy i udowadniać, że prowadzi zwyczajne życie. Księżna Kate i Książę William mimo licznych obowiązków rodziny królewskiej potrafią znaleźć czas na obejrzenie serialu czy talent show. Co najchętniej oglądają? Może wydawać się to zaskoczeniem, ale są to najpopularniejsze produkcje i programy telewizyjne. To kolejny dowód na to, że z biegiem lat rodzina królewska zrywa ze sztywną etykietą i konwenansami.

Kate i William na bieżąco śledzą losy bohaterów Gry o Tron. Są także zagorzałymi fanami serialu Homeland, zaś twórca serialu Pogody na miłość wyznał, że zakończona już produkcja była jedną z ulubionych księżnej Cambridge. Jednak serial, który Kate darzy największą sympatią jest bezapelacyjnie Downton Abbey. Księżna w 2016 odwiedziła plan serialu, spotkała się z obsadą i przypatrywał się z bliska, jak powstają losy bohaterów. Ponadto para książęca uwielbia oglądać różnego rodzaju talent show. Nie ukrywają swojego zamiłowania do The Voice i X Factor.