Eska Cinema
 

Zraniona miłość – odcinek 49: Ceevded ucieka z więzienia

screen youtube/KanalD

Zraniona miłość – odcinek 49 to przede wszystkim ucieczka z więzienia Cevdeda, w której pomaga mu Jakub. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli.

Zraniona miłość – odcinek 49 to dalsze perypetie Cevdeda, który trafił do aresztu. Z pomocą Jakuba Cevdedowi udaje się zbiec z więzienia. Niestety jego kompan zostaje ciężko ranny. Poszkodowanym zajmuje się Azize. Ponadto w odcinku Hilal wymyka się z zasadzki, którą przygotował Costa. W ucieczce pomaga mu Leon.

Zraniona miłość – odcinek 49

Zraniona miłość – odc. 49 zostanie wyemitowany we wtorek 18 lipca o 18:35 w TVP 1. Premiera będzie jednocześnie jedyną emisją tego epizodu – TVP nie planuje powtórek serialu Zraniona miłość. Jeżeli więc przegapicie telewizyjny debiut, a będziecie chcieli obejrzeć nowy odcinek serialu Zraniona miłość, będziecie skazani na internet. Na szczęście nowy odcinek serialu Zraniona miłość online zostanie udostępniony niedługo po telewizyjnej premierze. Aby obejrzeć turecką produkcję Zraniona miłość online, wystarczy wejść na vod.tvp.pl i wybrać odpowiedni tytuł!