Eska Cinema
 
| 13:53 19.06.2017

Elif – odcinek 32: Melek chce zostawić Veysela. Zeynep jej pomoże? STRESZCZENIE

fot. Elif Dizisi / youtube.com
Elif – odcinek 32 może okazać się przełomowy w życiu Melek! Kobieta w końcu postanowi zostawić Veysela, ale do odejścia będzie musiała się przygotować. Jeśli podejmie złą decyzję, może stracić Elif! Mamy dla Was streszczenie i zwiastun!

Elif – odcinek 32 skupi się na dramacie Melek, intrygach Veysela i nękaniu przerażonej Elif przez Tugce. W nowym odcinku Elif Veysel po raz kolejny zacznie grozić Arzu i będzie liczył, że dostanie od niej więcej pieniędzy. Nie będzie jednak podejrzewał, że trafił na godną przeciwniczkę i kobieta będzie gotowa na wszystko, byle się go pozbyć. Z kolei Melek w nowym odcinku Elif będzie zdecydowana odejść od Veysela i zamieszkać w oddzielnym mieszkaniu z Elif. Pomoc obieca jej Zeynep, przerażona zachowaniem ojca. Dziewczyna będzie miała zresztą, o czym myśleć, bo w nowym odcinku Elif coraz więcej uwagi będzie jej poświęcał Selim...

Elif – nowy odcinek. Premiera w tv i online

Nowy odcinek Elif, tureckiego serialu o nieszczęśliwej dziewczynce i jej najbliższych, będzie można obejrzeć już w najbliższy wtorek 20 czerwca o 14:00 w TVP 1. Powtórka Elif jest zaplanowana na środę 21 czerwca o 8:40. Fani serialu, którzy przegapią obie te emisje, będą mieli jeszcze jedną możliwość nadrobienia zaległości. Nowy odcinek Elif tuż po telewizyjnym debiucie trafi bowiem do internetu. Elif online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl.

Elif – nowe odcinki. ZWIASTUNY:

  •  

Elif, czyli rodzinny dramat

Turecki serial Elif to historia dziewczynki, która musi radzić sobie z kolejnymi życiowymi tragediami. Wiadomość o chorobie matki, wyjazd do nieprzyjaznego domu i konflikty z Tugce jednak w obliczu utraty najbliższych… Tragedia największa z możliwych spotyka bohaterów filmu Więcej niż słowa, który jeszcze przed premierą nowych odcinków serialu Elif możecie oglądać na eskaGO. Zobaczcie, jak zwykli ludzie radzą sobie z traumą: