Eska Cinema
 
| 11:27 19.06.2017

Cena miłości – odcinek 64: Cziczek straci pracę z powodu skandalu?! [streszczenie i spoilery]

fot. Victory TV ( http://www.victoryenter.gr/) / youtube.com
Cena miłości – odcinek 64 może odebrać Cziczek jedyne źródło jej szczęścia! Z powodu zdrady męża kobieta może stracić pracę! Dlaczego? Co się wydarzy? Streszczenie zdradza spoilery, a my radzimy, kiedy i gdzie oglądać!

Cena miłości – odcinek 64 będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniego epizodu. Po wybuchu medialnego skandalu wokół Jasemin i Sawasza, ich najbliżsi będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami. W nowym odcinku serialu Cena miłości Cziczek będzie szykanowana w szkole, bo rodzice uczniów nie będą chcieli, by jej obecność (zdradzanej przez męża żony) deprawowała dzieci. Kobieta nie będzie mogła liczyć na wsparcie męża, więc w nowym odcinku serialu Cena miłości w jej sprawie postanowi zainterweniować Jawuz. Syn Ahmeta Morana będzie miał zresztą ręce pełne roboty. W nowym odcinku serialu Cena miłości wciąż będzie manipulował Mustafą i odnajdzie człowieka zamieszanego w zabójstwo popełnione przez chłopaka…

Cena miłości online i w tv. Gdzie oglądać?

Turecki serial Cena miłości jest emitowany w telewizji i udostępniany w internecie, a nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego epizodu serialu Cena miłości jest zaplanowana na wtorek 20 czerwca o 17:05 w TVP 2. Będzie to jedyna emisja tego odcinka, więc fani serialu Cena miłości, którzy ją przegapią, zaległości będą mogli nadrobić wyłącznie w internecie. Cena miłości online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

Cena miłości – streszczenie wideo:

  •  

Romansowe zawirowania niczym w serialu Cena miłości

W serialu Cena miłości dwie kobiety rywalizują o uczucia tego samego mężczyzny, a on próbuje być lojalny im obu! Bohaterowie filmu Lie to me są w łatwiejszej sytuacji – pozwalają sobie sypiać z innymi, ale i tak ich sielanka nie trwa wiecznie. Oglądaj film online na eskaGO jeszcze przed premierą nowego odcinka Tylko z tobą!