Eska Cinema
 

Zraniona miłość – odcinek 32: Cevdet strzela do Tevfika, Hilal skazana na śmierć! STRESZCZENIE

fot. KanalD / youtube.com
Zraniona miłość – odcinek 32 będzie wyjątkowo trudny dla najbliższych Hilal, których desperackie starania, by ocalić dziewczynę, wciąż nie będą przynosiły żadnych efektów. Streszczenie zdradza, że Tevflik może zapłacić za to życiem!

Zraniona miłość – odcinek 32 będzie kontynuował wątek Hilal, oskarżonej o wysadzenie magazynu z armatami. Sytuacja zrobi się jednak bardzo poważna, bo generał Wasilij wyznaczy termin egzekucji. Cevdet, zrozpaczony sytuacją córki, w nowym odcinku serialu Zraniona miłość wtargnie na spotkanie Tevfika i Iwana, wywoła strzelaninę i ciężko rani Tevfika. Niestety, wkrótce zostanie ogłuszony i nic nie ugra... Tymczasem w nowym odcinku serialu Zraniona miłość do Izmiru przybędzie popularna pisarka Halide Edip, któa postanowi bronić Hilal, zaś ordynator przyzna się Yildiz do kontaktów z ruchem oporu.

Zraniona miłość online i w tv

Nowy odcinek serialu Zraniona miłość zadebiutuje z jednodniowym opóźnieniem ze względu na transmisję meczu Australia – Niemcy w Pucharze Konfederacji. Nowy odcinek serialu Zraniona miłość będzie można obejrzeć zatem we wtorek 20 czerwca o 18:40 w TVP 1. Fani, którzy przegapią tę emisję serialu Zraniona miłość, już wkrótce będą mogli nadrobić zaległości. Tuż po telewizyjnym debiucie nowy odcinek serialu Zraniona miłość zostanie udostępniony online na vod.tvp.pl.

Zraniona miłość – nowy odcinek. Zwiastuny:

  •  

Zraniona miłość, czyli miłość i wojna

Turecki serial Zraniona miłość ukazuje losy bohaterów uwikłanych w walkę o niepodległość swojej ojczyzny, ale też wdających się w romanse i poszukujących własnej drogi do szczęścia. Jeszcze przed premierą nowego odcinka serialu Zraniona miłość historie utrzymane w podobnej tematyce znajdziecie na eskaGO. Wystarczy kliknąć!