Eska Cinema
 

Supermodelka Plus Size – data premiery i jury! Kiedy i gdzie oglądać polskie Curvy Supermodel?

fot. Mateusz Nasierowski / Polsat / materiały prasowe
Supermodelka Plus Size to tytuł, o który będą walczyły uczestniczki nowego reality show telewizji Polsat. Ich zmagania z zaskakującymi zadaniami będzie oceniało gwiazdorskie jury, a zwyciężczyni może liczyć na nagrody. Czy już wiecie, kiedy i gdzie oglądać polską edycję Curvy Supermodel?

#Supermodelka Plus Size to, jak zapowiadają twórcy, produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. W kolejnych odcinkach kobiety, które w czasie castingów wybierano na podstawie prostych zasad: oryginalna twarz, wdzięk, styl i krągłości, będą mierzyły się ze swoimi problemami i stawiały czoło wyzwaniom. Na drodze po tytuł Supermodelka Plus Size czekają je zadania aktorskie, sportowe i taneczne, a także próba sił w reklamie telewizyjnej. Uczestniczkom programu #Supermodelka Plus Size będzie doradzało czteroosobowe jury, które także zdecyduje, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. Od razu założono, że uczestniczki show #Supermodelka Plus Size muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat.

#Supermodelka Plus Size - jury

  • Zgodnie z wymogami formatu w jury programu #Supermodelka Plus Size znajdą się eksperci związani z modą i modelingiem. W pierwszej polskiej edycji programu #Supermodelka Plus Size za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.
  •  

#Supermodelka Plus Size – kiedy i gdzie oglądać?

  • Show #Supermodelka Plus Size oparte jest na niemieckim formacie Curvy Supermodel. 1. sezon programu będzie składał się z 10 epizodów. Premiera pierwszego odcinka #Supermodelka Plus Size jest zaplanowana na wrzesień 2017. Już wiadomo, że program #Supermodelka Plus Size będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat oraz prawdopodobnie na Ipla.tv.
  •  

#Supermodelka Plus Size – czekając na premierę

Chociaż na premierę programu #Supermodelka Plus Size trzeba jeszcze zaczekać, fanom tego typu produkcji na pewno nie zabraknie atrakcji! Już dziś na eskaGO możecie obejrzeć serial Siberia, czyli historię uczestników ekstremalnego reality show, którzy w skrajnych warunkach walczą o przetrwanie i zwycięstwo. Przewagi nie daje im jednak uroda, lecz siła. Zobaczcie, jeszcze zanim #Supermodelka Plus Size trafi na ekrany: