Eska Cinema
 
| 14:36 19.05.2017

Wojenne dziewczyny – 13 odcinek: powrót Kamila, aresztowanie Marysi. FINAŁ - streszczenie, gdzie ogladać

fot. itvp / youtube.com
Wojenne dziewczyny – 13 odcinek to już ostatnia odsłona pierwszego sezonu serialu i jak na finał przystało, na ekranie zobaczymy wręcz szokujące wydarzenia. Streszczenie, spoilery, kiedy i gdzie oglądać online i w tv – mamy dla Was wszystkie szczegóły!

Wojenne dziewczyny – 13 odcinek będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniego epizodu. Chociaż Witold zdążył już wpaść w rozpacz, Ewka zdoła uciec z transportu, znajdzie schronienie u dawnego kumpla-złodzieja i wkrótce wróci do Warszawy. Nie tylko ją będą czekały stresujące chwile - w 13 odcinku serialu Wojenne dziewczyny, Marysia spotka dawnego nauczyciela muzyki i będzie coraz bardziej świadoma grożącego jej ze strony Margarete niebezpieczeństwa...

Wojenne dziewczyny – 13 odcinek. STRESZCZENIE

W 13 odcinku serialu Wojenne dziewczyny Joachimowie będą musieli uciekać, podobnie jak Irka i Ewka, więc Witold zorganizuje transport na wieś, a Marysia będzie szukała pomocy u dawnego przyjaciela. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem i w 13 odcinku serialu Wojenne dziewczyny Joachimowie zostaną opuszczeni w starej zajezdni, a Marysia zostanie zatrzymana w czasie łapanki. Nieco lepiej potoczą się losy pozostałych, którzy w 13 odcinku serialu Wojenne dziewczyny dotrą do zaprzyjaźnionego gospodarstwa i spotkają tam… Kamila! Chłopak nikogo jednak nie rozpozna i będzie twierdził, że nazywa się Filip Socha.

Wojenne dziewczyny – zwiastun serialu

Wojenne dziewczyny – 13 odcinek. Kiedy i gdzie oglądać? Premiera i powtórki

Telewizyjna premiera 13 odcinka serialu Wojenne dziewczyny, czyli finału pierwszego sezonu, jest zaplanowana na niedzielę 28 maja o 20:25 w TVP 1. Widzowie, którzy nie będą mgli obejrzeć serialu Wojenne dziewczyny w tym terminie, już wkrótce będą mogli jednak nadrobić zaległości, bo w ramówce uwzględniono powtórki: 4 czerwca o 0:05 i 5 czerwca o 2:05 w TVP Seriale. 13 odcinek serii Wojenne dziewczyny będzie można obejrzeć także w internecie. Wojenne dziewczyny online zostaną udostępnione na vod.tvp.pl – przed premierą jako materiał płatny, a potem za darmo.

Wojenne dziewczyny – czekając na nowy odcinek

Czekając na premierę nowego odcinka serialu Wojenne dziewczyny, oglądajcie najlepsze filmy i seriale online na eskaGO! Zobaczcie, jak inni bohaterowie radzą sobie w wojennej rzeczywistości i czy w każdym kraju partyzantka działa tak samo! Nie tylko Wojenne dziewczyny mierzą się z życiowymi dramatami!