Eska Cinema
 
| 14:05 19.05.2017

Elif – 11 odcinek: Arzu zrobi krzywdę Elif! Chce się jej pozbyć?! [streszczenie]

fot. Elif Dizisi / youtube.com
Elif – 11 odcinek może zszokować nawet tych fanów serialu, którzy od początku nie mieli złudzeń co do prawdziwych intencji Arzu. Kobieta zrobi krzywdę Elif i postanowi to jeszcze wykorzystać. Streszczenie zdradza, co się wydarzy!

Elif – 11 odcinek upłynie pod znakiem kłótni, konfliktów i wzajemnej wrogości. Nasze streszczenie tego epizodu Elif zdradza spoilery, więc jeżeli wolelibyście ich uniknąć, już teraz wróćcie do naszych tekstów o poprzednich odsłonach serii>>> W nowym 11 odcinku serialu Elif Ipek będzie wściekła na matkę, że każe jej spotykać się z Mertem, zaś Arzu i Gonca wciąż będą zatruwały życie Elif. Tym razem doprowadzą do wypadku, w którym dziewczynka skręci kostkę! Nie to będzie jednak najważniejsze – Arzu postanowi wykorzystać sytuację i odnaleźć Melek. Pod pretekstem zawiezienia Elif do lekarza, zabierze ją w okolice jej domu, a dziewczynka ucieknie z samochodu! Tymczasem w nowym odcinku serialu Elif Zeynep będzie szukała pracy, by wesprzeć chorą macochę, Veysel przegra kolejne pieniądze, zaś Murat będzie próbował przekonać ojca, by nie oddawał Elif mafii!

Elif – nowy odcinek. Gdzie oglądać?

Turecki serial Elif można oglądać w telewizji i internecie, a nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego 11 epizodu Elif jest zaplanowana na 22 maja o 14:00 w TVP 1, a powtórka zostanie pokazana 23 maja o 8:40. Niedługo po telewizyjnym debiucie nowy odcinek Elif będzie można obejrzeć także w internecie. Elif online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl. Przed nami jeszcze mnóstwo atrakcji, bo w oryginalnej wersji językowej Elif składa się z ponad 350 odcinków i cały czas powstają nowe!

Elif – nowe odcinki. ZWIASTUNY:

  •  

Elif – wielkie dramaty małego człowieka

Elif spotykają upokorzenia ze strony Tugce, a relacja z Arzu jest dla niej nawet niebezpieczna. Niestety, na świecie nie brakuje tego typu nieszczęść. W filmie Pierwszy raz jest ukazany jeden weekend z życia dziewczyny, którą spotykają kolejne tragedie! Zobaczcie na eskaGO!

Elif – sprawdźcie także: