Eska Cinema
 
| 13:28 19.05.2017

O mnie się nie martw – odcinek 77: Paweł trafia do szpitala. Zaatakował go klient?! Streszczenie odcinek 12 sezon 6

fot. EAST NEWS
O mnie się nie martw – odcinek 77 okaże się przełomowy w życiu prywatnym Sylwii, która nie dosyć, że spotka się z mężem, to jeszcze ruszy na ratunek Pawłowi. Prawnik trafi do szpitala! Odcinek 12 sezon 6 – streszczenie, spoilery, gdzie oglądać – sprawdźcie!

O mnie się nie martw – odcinek 77 rozpocznie się od wątku, który ostatnio budzi największe emocje widzów. Sylwia znów będzie korzystała z pomocy Marcina i razem z nim uda się do więzienia na spotkanie z mężem. Poinformuje mężczyznę, że chce rozwodu, a on zareaguje zupełnie nieprzewidywalnie, więc prawnik postanowi zareagować! W nowym odcinku O mnie się nie martw koledzy Krzyśka poznają za to Grażynę, która jednemu z nich wyda się wyjątkowo atrakcyjna, a to z kolei może przysporzyć kłopotów byłemu mężowi Igi… W nowym odcinku O mnie się nie martw dużo będzie działo się także w kancelarii, gdzie pojawi się zwariowana para narzeczonych. W konflikt pary zostanie wplątany Paweł, a że sprawa okaże się wyjątkowo skomplikowana, prawnik będzie musiał bardzo się postarać, by z niej wybrnąć. Niestety, w pewnym momencie sytuacja zacznie przyjmować niebezpieczny obrót i w nowym odcinku O mnie się nie martw Paweł trafi do szpitala, a Sylwia i Marcin pospieszą mu z pomocą!

O mnie się nie martw - odcinek 12 sezon 6. Kiedy i gdzie oglądać w tv i online?

Serial O mnie się nie martw jest pokazywany w TVP 2 co piątek, a premiera 77 epizodu (odcinek 12 sezon 6) jest zaplanowana na 26 maja o 20:40. Jeżeli przegapicie tę emisję, nie musicie się jednak martwić, bo nowy odcinek O mnie się nie martw będziecie mogli obejrzeć także w ramach powtórek: 29 maja o 16:04 w TVP 2 oraz 6 czerwca o 0:05 i 9:40 w TVP Seriale. Dodatkowo nowy odcinek O mnie się nie martw (s06e12) zostanie udostępniony w internecie. Gdzie oglądać? To proste! Nowy odcinek O mnie się nie martw online będzie można znaleźć na vod.tvp.pl – przed premierą jako materiał płatny, a potem za darmo! Już od jakiegoś czasu wiadomo, że cały 6 sezon O mnie się nie martw będzie składał się z 13 epizodów, a to oznacza, że 77 odcinek będzie przedostatni!

O mnie się nie martw – ostatnio w serialu:

O mnie się nie martw – zanim 77 odcinek

Czekając na nowe odcinki O mnie się nie martw, oglądajcie inne wzruszające produkcje o romansach, zdradach i życiowych zawirowaniach na eskaGO! W serwisie znajdziecie inspirujące seriale, poruszające dramaty i niesamowite romanse. Wybierzcie coś dla siebie!