Eska Cinema
 

The Originals s04e09: Elijah umrze?! Klaus na to nie pozwoli! Gdzie oglądać nowy odcinek online?

fot.The CW Television Network / youtube.com
The Originals s04e09 to epizod, w którym rodzina Mikaelsonów będzie musiała połączyć siły ze swoimi niedawnymi wrogami, by ocalić Elijah. Klaus, jak zwykle, dużo zaryzykuje! Co się wydarzy? Gdzie oglądać nowy odcinek online po polsku? Mamy dla Was wszystkie informacje!

The Originals s04e09, nowy odcinek spin-offu Pamiętników Wampirów, będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniego epizodu. Zaatakowany w mieszkaniu Marcela Elijah zostanie uznany za zaginionego, a jego najbliżsi zrobią wszystko, by go ocalić. Desperackie czasy wymagają desperackich kroków, więc nowym odcinku The Originals s04e09 Klaus połączy siły z Marcelem i postanowi wcielić w życie plan, który na zawsze zmieni jego rodzinę. Z kolei Vincent otrzyma od The Hollow przerażającą wiadomość i w nowym odcinku The Originals s04e09 będzie zmuszony współpracować z Hayley i Freyą, by znaleźć najbardziej realny sposób na pokonanie przerażającego wroga. Ofiara jednego z bohaterów będzie wydawała się coraz bardziej nieunikniona...

The Originals s04e09 online i w tv. Gdzie oglądać?

Premiera nowego odcinka The Originals s04e09 w amerykańskiej telewizji The CW jest zaplanowana na piątek 19 maja. Polscy widzowie obejrzą ten epizod nieco później – chociaż The Originals nie emituje żadna polskojęzyczna telewizja, nowy odcinek s04e09 zostanie udostępniony w internecie. The Originals s04e09 online będzie można obejrzeć w serwisie Netflix w sobotę 27 maja w wersji z napisami i lektorem. Aby jednak mieć dostęp do The Originals s04e09, trzeba mieć wykupiony abonament Netfliksa albo korzystać z bezpłatnej wersji próbnej.

The Originals s04e09 – zwiastuny

  •  

The Originals – czekając na nowe odcinki

Po obejrzeniu the Originals s04e09 i czekając na kolejne epizody, cieszcie się najlepszym kinem i serialami dzięki eskaGO! Już dziś w serwisie znajdziecie produkcję Ben Hur, w której w roli księcia zdradzonego przez przyjaciela występuje gwiazda The Originals – Joseph Morgan! Zobaczcie, jak ekranowy Klaus radzi sobie bez wampirzych kłów!