Eska Cinema
 

Twin Peaks s03e01 online i w tv. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki, 3 sezon serialu?

fot. Twin Peaks / youtube.com
Twin Peaks s03e01 online i w tv - wielki powrót serii, która 25 lat temu okazała się sensacją! Do miasteczka Laury Palmer znów zawita Agent Cooper, a widzów przywitają znajome twarze. Sprawdźcie, datę premiery 3 sezonu Twin Peaks, a także kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki!

Twin Peaks s03e01 i kolejne odcinki serii ukażą kontynuację losów Agenta Coopera („po najdłuższym, 25-letnim cliffhangerze”), ale nie zabraknie w nich też innych doskonale znanych twarzy. Laura, Shelly, Bobby, Leland, Lucy, Duży Ed, Audrey, James, Andy, Nadine – powroty do aż trudno zliczyć! Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie nowe odcinki Twin Peaks nakręcił twórca oryginału, David Lynch, który przy scenariuszu znów pracował z Markiem Frostem, a za muzykę znów odpowiada Angelo Badalamenti. 3 sezon Twin Peaks ma składać się z 18 odcinków i wszystkie polscy widzowie obejrzą równocześnie z fanami na świecie.

Twin Peaks - nowe odcinki. DATA PREMIERY

Premiera Twin Peaks s03e01 w amerykańskiej telewizji Showtime jest zaplanowana na 21 maja. Na szczęście, polscy widzowie nie będą musieli czekać ani minuty dłużej. W Polsce nowy odcinek Twin Peaks s03e01 będzie można obejrzeć w tym samym momencie, co w USA! Po raz pierwszy Twin Peaks s03e01 zostanie wyemitowane w poniedziałek 22 maja o 3:00 w HBO 3. Oficjalna premiera nowego odcinka Twin Peaks s03e01 jest jednak zaplanowana na 22 maja o 22:10 w HBO. Co ciekawe, premiera będzie dwugodzinnym wydarzeniem - tego samego dnia, godzina po godzinie, zostaną pokazane dwa odcinki: Twin Peaks s03e01 i Twin Peaks s03e02. Widzowie, którzy przegapią premierowe emisje nowego Twin Peaks, nie muszą się jednak martwić, bo oba nowe epizody będą pokazywane przez cały tydzień w ramach powtórek na kanałach HBO, a dodatkowo Twin Peaks s03e01 i s03e02 będzie można znaleźć także w internecie. 4 nowe odcinki Twin Peaks online zostaną udostępnione na HBO GO!

Twin Peaks s03e01 - ZWIASTUNY

  •  

Twin Peaks s03e01– czekając na premierę

Niesamowity klimat, piękna muzyka, niesamowite zjawiska i charyzmatyczni bohaterowie – za to wszystko widzowie na całym świecie kochają Twin Peaks. Nie bez powodu odliczają dni do premiery nowych odcinków! Zanim jednak 3 sezon Twin Peaks trafi na ekrany, niepokojące historie możecie oglądać na eskaGO! Czy coś przestraszy Was tak, jak sprawa Laury Palmer?