Eska Cinema
 

Skazany na śmierć s05e06: Michael zginie w czasie ucieczki? Gdzie oglądać nowe Prison Break?

fot. Prison Break / youtube.com
Skazany na śmierć s05e06 zmusi bohaterów do gigantycznego wysiłku! Michael i Lincoln będą musieli zaryzykować życiem, by wydostać się z Jemenu, a ścigający ich ludzie będą gotowi na wszystko. Gdzie oglądać nowe Prison Break? Co się wydarzy? Sprawdźcie!

Skazany na śmierć s05e06 to odcinek, który w dużej części będzie rozgrywał się na jemeńskiej pustyni. Michael, Lincoln i ich wspólnicy będą próbowali wyjechać z Jemenu, ale zanim skupią się na przekroczeniu granicy, będą musieli uciec od mściwego Cyklopa. Pościg okaże się bardzo niebezpieczny i Michael znajdzie się na krawędzi śmierci. Z kolei A&W i Van Gogh w nowym odcinku serialu Skazany na śmierć s05e06 zaczną kwestionować swoje role w pościgu, bo poszukiwania uciekinierów doprowadzą ich… do Graceland. To jeszcze nie koniec! W nowym odcinku Skazany na śmierć s05e06 na jaw wyjdą kolejne sekrety, bohaterom będą groziły niebezpieczeństwa, jakich jeszcze nie było, a przyjaciele mogą okazać się wrogami!

Skazany na śmierć s05e06 online i w tv

Skazany na śmierć s05e06 w amerykańskiej telewizji FOX zadebiutuje we wtorek 9 maja. Polscy widzowie na premierę nowego odcinka Prison Break będą jednak musieli zaczekać nieco dłużej. Skazany na śmierć s05e06 w polskim Canal+ zostanie wyemitowany po raz pierwszy w piątek 19 maja o 21:00, a widzowie, którzy przegapią jego premierę, już wkrótce będą mogli nadrobić zaległości. Powtórki nowego odcinka serialu Skazany na śmierć s05e06 są zaplanowane na 19 maja o 22:00 w Canal+ 1 i 21 maja o 22:00 w Canal+ Seriale.

Skazany na śmierć s05e06 - zwiastun

  •  

Skazany na śmierć s05e06 – przed premierą

Jeszcze zanim nowy odcinek serialu Skazany na śmierć s05e06 trafi na ekrany, najlepsze emocje zapewnią Wam produkcje na eskaGO! W serwisie już dzisiaj obejrzycie serial Freddy, w którym porwany biznesmen próbuje przetrwać w niewoli!