Eska Cinema
 

Shadowhunters - 3 sezon powstanie! Nowe odcinki potwierdzone!

fot. Shadowhunters / youtube.com
Shadowhunters - 3 sezon powstanie! To już oficjalne! Serial o łowcach, demonach, wampirach i innych niesamowitych stworzeniach powróci z kolejną serią. Nowe odcinki ukażą dalsze losy Clary i jej przyjaciół oraz grożące im niebezpieczeństwa.

Shadowhunters - 3 sezon powstanie! W trakcie niedawnego Q&A odtwórcy głównych ról w serialu na podstawie serii Dary Anioła ogłosili, że 3 sezon Shadowhunters został już oficjalnie zamówiony, a nowe odcinki ukażą dalsze losy Clary i jej bliskich. Na razie nie wiadomo jednak, którzy aktorzy (poza Kate McNamarą) powrócą w nowej serii, czy do historii zostaną wprowadzeni nowi bohaterowie oraz na ile 3 sezon Shadowhunters będzie wierny powieściom Cassandry Clare.

Shadowhunters 3 sezon – kiedy nowe odcinki?

Przed nami kilka miesięcy oczekiwania, bo premiera 3 sezonu Shadowhunters jest planowana na początek 2018 roku. Można założyć, że 3 sezon Shadowhunters (podobnie jak poprzednia odsłona serialu) zostanie rozdzielony na dwie części – pierwszą emitowaną od stycznia do marca, a drugą debiutującą po kilkumiesięcznej przerwie. Na taki układ 3 sezonu Shadowhunters wskazuje na to chociażby liczba zapowiedzianych odcinków. 3 sezon Shadowhunters ma składać się z 20 epizodów.

Shadowhunters – zanim 3 sezon

Chociaż na 3 sezon Shadowhunters przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać, to wcale nie znaczy, że fanom serialu zabraknie atrakcji! Już dziś sprawdźcie, jakie seriale oglądać! Seriale online – gdzie oglądać? Najlepsze seriale 2017 w internecie TOP 10>>>

Shadowhunters – nowe odcinki będą kontynuowały...