Eska Cinema
 
| 14:24 21.04.2017

Sekrety ojca – odcinek 36: Mert i Kadir odbijają Hasret! Poleje się krew! Wideo i streszczenie

fot. KanalD / youtube.com
Sekrety ojca – odcinek 36 będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniego epizodu. Hasret wciąż będzie znajdowała się w rękach Tarika, Mert i Kadir ruszą na ratunek i zrobi się niebezpiecznie. Wideo i streszczenie zdradzają, że na ekranie ktoś zginie!

Sekrety ojca – odcinek 36 rozpocznie się od wspólnej akcji Merta i Kadira. Bracia wsparci przez Ece i Ibo ruszą na ratunek Hasret i bardzo szybko odkryją, że Tarik chce wykorzystać dziewczynę podczas specjalnie zorganizowanej schadzki dla bogatych klientów. Na szczęście, w nowym odcinku serialu Sekrety ojca Ece podstępem uda się odwrócić uwagę oprawców i dotrzeć do Hasret. W tym czasie bracia Ipekci i Ibo wdadzą się w bójkę z ludźmi Tarika. Konfrontacja wkrótce zmieni się w regularną uliczną bitwę i z obu stron poleje się krew! Na tym problemy się jednak nie skończą. W nowym odcinku serialu Sekrety ojca Ahmet domyśli się, co zrobiła Macide, poinformuje o tym Kadira i postanowi wyjawić prawdę na zebraniu zarządu Holdingu Ipekci. W drodze na zebranie zginie jednak w wypadku, a Kadir będzie podejrzewał, że za jego śmiercią może stać Macide.

Sekrety ojca online i w tv

Premiera najnowszego odcinka serialu Sekrety ojca jest zaplanowana na poniedziałek 24 kwietnia o 14:00 w TVP 1. Widzowie, którzy ją przegapią, już wkrótce będą mogli obejrzeć Sekrety ojca w ramach powtórek i w internecie. Nowy odcinek serialu Sekrety ojca ponownie zostanie pokazany we wtorek 25 kwietnia o 8:40 w TVP 1. Tuż po telewizyjnym debiucie nowy odcinek serialu Sekrety ojca trafi do sieci. Sekrety ojca online będzie można znaleźć na vod.tvp.pl. Przed nami dramatyczne wydarzenia, ale już niedługo wszelkie intrygi zostaną rozwiązane – cały serial Sekrety ojca będzie składał się tylko z 42 epizodów.

Sekrety ojca – streszczenie wideo

  •  

Sekrety ojca – przed premierą

Hasret została uprowadzona, ale i tak znajduje się w lepszej sytuacji niż bohater filmu Psychol – może liczyć na ratunek Kadira, Merta i swoich przyjaciół! Bohater filmu na eskaGO musi zmierzyć się z zagrożeniem ze strony swojego demonicznego alter ego. Zobaczcie jeszcze przed premierą nowe odcinka serialu Sekrety ojca!

Sekrety ojca – zobaczcie także: