Eska Cinema
 
| 14:12 21.04.2017

Discopoland – 1. odcinek. Kiedy i gdzie oglądać program o disco polo? Premiera, powtórki i online

fot. Marcin Bruniecki/REPORTER
Discopoland – 1. odcinek zdradzi tajemnice fanów i gwiazd disco polo! Jeżeli jeszcze nie wiecie, kiedy i gdzie oglądać program disco polo, a wolelibyście nie przegapić powtórki, tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje!

Discopoland – 1. odcinek rozpocznie cykl reportaży o twórcach i fanach disco polo. Ekipa programu pojawi się w klubach i na koncertach disco polo oraz za kulisami związanych z tym gatunkiem wydarzeń. Twórcy spróbują dowiedzieć się, skąd bierze się fenomen tej muzyki i kim są jej odbiorcy. W 1. odcinku Discopoland największą gwiazdą będzie zespół Mejk i Elwira Smilgin-Brodzik, a swoimi doświadczeniami z Disco Polo podzielą się: manikiurzystka Patrycja, fryzjer Damian oraz ochroniarz z warszawskiego klubu Explosion – Mazi. 1. odcinek i kolejne epizody Discopoland będzie można oglądać co sobotę późnym wieczorem.

Discopoland – 1. odcinek w tv i online. Kiedy premiera i gdzie oglądać?

Premiera 1. odcinka Discopoland jest zaplanowana na sobotę 22 kwietnia o 21:50. Widzowie, którzy przegapią tę emisję, nie muszą się jednak martwić, bo już wkrótce będą mogli nadrobić zaległości. Powtórki 1. odcinka Discopoland zostaną pokazane w niedzielę 23 kwietnia o 18:55 w TVP 2 i w piątek 5 maja o 0:30 w TVP Rozrywka. Jeżeli TVP potraktuje Discopoland tak jak inne emitowane na antenach telewizji programy i seriale, 1. odcinek niedługo po premierze trafi do internetu. W takim przypadku 1. odcinek Discopoland online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl.

Discopoland – zwiastuny

  •  

Discopoland, a potem…?

W 1. odcinku Discopoland zostaną pokazane ujęcia z Explosion. W tym klubie rozgrywa się także popularny serial Miłość w rytmie disco, który już dziś można oglądać na eskaGO. Produkcja ukazuje losy pracowników i gości dyskoteki, którzy przeżywają najbardziej zwariowane perypetie w rytmie właśnie disco polo. Zobaczcie kolejne odcinki od razu po seansie Discopoland!