Eska Cinema
 
| 12:43 21.04.2017

Złote serce – odcinek 84: Beatriz wyjeżdża, Andreia zamordowana! Kto za tym stoi? Serial online i w tv

fot. Coração d'Ouro / Facebook
Złote serce – odcinek 84 to prawdziwa rewolucja! Beatriz postanowi wyjechać do Lizbony, Sofia odzyska wolność, a Andreia… zostanie zamordowana! Bohaterowie muszą przygotować się na wielkie dramaty. Zobaczcie serial online i w tv!

Złote serce – odcinek 84 ukaże kilka chwil szczęścia, ale też wielkie dramaty. Wszystko zacznie się od Sofii… W nowym odcinku serialu Złote serce policja zawiadomi matkę Ines, że pojawił się nowy świadek, który uwalnia ją od odpowiedzialności za wypadek Catariny. Kobieta będzie zaskoczona, ale zacznie cieszyć się odzyskaną wolnością. Tymczasem Miguel w nowym odcinku serialu Złote serce otrzyma nominację do Sądu Najwyższego. Z tego powodu zjawi się z szampanem u Beatriz i zaproponuje jej wspólną przeprowadzkę do Lizbony. Załamana ostatnimi wydarzeniami kobieta zgodzi się na jego propozycję i pożegna się z Pedro w domu Joany. Duarte będzie zachwycony perspektywą jej wyjazdu. Do największego dramatu w nowym odcinku serialu Złote serce dojdzie jednak pod sam koniec. Henrique i Miguel pójdą na imprezę, w której będzie brała udział także Andreia. Chociaż w czasie przyjęcia kobiecie nic nie będzie dolegało, rano policja wyłowi jej zwłoki z rzeki. Czyżby za morderstwo miał być odpowiedzialny jeden z przyjaciół?

Złote serce – premiera i powtórki

  • Złote serce, portugalski serial o romansach, intrygach i zbrodniach, można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 1. Po telewizyjnym debiucie poszczególne odcinki serialu Złote serce są także udostępniane w internecie – do oglądania bez opłat i logowania. Premiera nowego odcinka serialu Złote serce jest zaplanowana na poniedziałek 24 kwietnia o 16:05 i będzie to jedyna możliwość obejrzenia go w telewizji, bo TVP (przynajmniej na razie) nie planuje powtórek. Nowy odcinek serialu Złote serce online będzie dostępny z kolei na vod.tvp.pl.
  •  
  •  

Złote serce, czyli o życiu pełnym tragedii

Chociaż w serialu Złote serce dochodzi do kolejnych tragedii, bohaterki produkcji Wszystkie dziewczyny Raula i tak mają trudniej… Piękne Brazylijki szukają szczęścia w świecie płatnej miłości, nie zdając sobie sprawy, że czasami narażają się na śmiertelnie niebezpieczeństwo. Zobaczcie na eskaGO!