Eska Cinema
 
| 12:03 21.04.2017

Cena miłości – odcinek 27: Cem oświadcza się Nadii! Co ona na to? Streszczenie, spoilery

fot. Victory TV ( http://www.victoryenter.gr/) / youtube.com
Cena miłości – odcinek 27 ma być pełen niespodzianek, rozczarowań i intryg. Bohaterowie będą musieli podejmować trudne decyzje, mierzyć się z problemami i planować przyszłość. Streszczenie zdradza spoilery, a my radzimy, kiedy i gdzie oglądać!

Cena miłości – odcinek 27 będzie rozgrywał się niedługo po wydarzeniach w poprzedniego epizodu. Ahmed Moran, który zlecił ostrzelanie domu Baldarów, przybędzie do firmy Sawasza, by złożyć wyrazy współczucia w związku z niedawnym zamachem. Będzie sugerował, że w atak może być zaangażowany księgowy Baldarów. Tymczasem w nowym odcinku serialu Cena miłości w agencji XL okaże się, że pieniądze z ostatnich zleceń przepadły, bo mężczyzna zainwestował w firmę, która zbankrutowała. Sevgi i Jasemin będą musiały podjąć kilka trudnych decyzji… Na tym zaskoczenia w nowym odcinku serialu Cena miłości się nie skończą, bo Pala postanowi przyznać się Sawaszowi do sabotowania subwencji, jego żona Findan postanowi wprowadzić się do Szahnur, zaś Sawasz obieca Jasemin, że kiedyś się z nią ożeni. Największe rozczarowanie nowego odcinka serialu Cena miłości spotka jednak Cema, który oświadczy się Nadii i… zostanie odrzucony!

Cena miłości – kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Cena miłości można oglądać w telewizji i internecie, a nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego odcinka serialu Cena miłości jest zaplanowana na 24 kwietnia o 17:05 w TVP 2, a jego powtórkę będzie można zobaczyć 25 kwietnia o 12:35. Tuż po telewizyjnym debiucie nowy odcinek serialu Cena miłości trafi także do sieci. Gdzie oglądać? Nowy odcinek serialu Cena miłości online będzie dostępny na vod.tvp.pl. Chociaż Jasemin i Sawasz teraz wydają się ze sobą całkiem szczęśliwi, czeka ich jeszcze mnóstwo problemów! Cały serial Cena miłości będzie składał się ze 113 odcinków, a w nich nie zabraknie zdrad, intryg i zbrodni.

Cena miłości - zwiastuny

  •  

Cena miłości kryminałem?!

Cena miłości skupia się na romansach, ale w serialu nie brakuje też sensacyjnych wątków, a ostatnie odcinki są tego dowodem. Podobnie jest zresztą w brazylijskiej produkcji Wszystkie dziewczyny Raula, która w większości opowiada historię życia w świecie płatnej miłości, ale nie zapomina o konsekwencjach łamania prawa i wielkich niebezpieczeństwach. Zobaczcie na eskaGO jeszcze przed premierą nowego odcinka serialu Cena miłości!

Cena miłości – zobaczcie także