Eska Cinema
 

Gwiezdne wojny 8 - blizna Kylo Rena całkiem zmieniona! Dlaczego?!

fot. DisneyFilmy / youtube.com
Gwiezdne wojny 8 mają różnić się od Przebudzenia Mocy nie tylko fabułą, ale też chociażby wyglądem bohaterów. Zaskakująca (i dość subtelna) zmiana dotknie chociażby Kylo Rena i j została już zapowiedziana w zwiastunie.

Gwiezdne wojny 8 ukażą oszpeconego Kylo Rena. To było wiadomo już po Przebudzeniu Mocy, gdy bohater Adama Drivera w pojedynku z Rey został uderzony mieczem świetlnym w twarz. Wtedy jego rana omijała oko i z policzka nad nosem przechodziła na czoło. Twórcy filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi zdecydowali się przesunąć bliznę nad oko bohatera, by przypominała obrażenia Anakina z Wojen Klonów. W mediach społecznościowych wywołało to oczywiście spór, który tak skomentował jeden z użytkowników: „W siódmej części widzieliśmy bliznę przez trzy sekundy, a w ósmej części będziemy widzieli ją przez cały film. Wydaje mi się, że po prostu podobała im się bardziej po prawej. Jest wystarczająco podobna”. Rian Johnson, reżyser i scenarzysta filmu Gwiezdne wojny 8, tak odpowiedział na te słowa: „To ja zdecydowałem o delikatnym zmienieniu blizny i właśnie tak to uzasadniłem. Szczerze mówiąc, przechodząca przez grzbiet nosa wyglądała komicznie”.

Gwiezdne wojny 8 – Kylo Ren w zwiastunie

Gwiezdne wojny 8 – kosmiczne konflikty przed premierą

Film Gwiezdne wojny: ostatni Jedi trafi do kin 14 grudnia. W czasie długich miesięcy oczekiwania fani Star Wars z całą pewnością nie będą się jednak nudzić, bo filmów i seriali sci-fi (także rozgrywających się w kosmosie) nie brakuje. Już dziś na eskaGO obejrzycie produkcję Andromeda na podstawie pomysłów twórcy Star Treka! Dzielny kapitan ratuje Galaktykę!