Eska Cinema
 
| 16:51 20.04.2017

O mnie się nie martw – odcinek 73: Sylwia narzeczoną Pawła?! Spoilery, streszczenie, gdzie oglądać

fot. serialetvp / youtube.com
O mnie się nie martw – odcinek 73 będzie pełen niespodzianek i zaskakujących zbiegów okoliczności, które na zawsze mogą zmienić życie bohaterów. Sylwia w roli narzeczonej Pawła, pierwsza miłość pani Irenki i powrót Igi to tylko początek! Sprawdźcie streszczenie i spoilery!

O mnie się nie martw – odcinek 73 rozpocznie się od zaskoczenia. Okaże się, że znajomy szekspirolog to pierwsza miłość pani Irenki i kobieta będzie musiała zmierzyć się z perspektywą ponownego spotkania. Nie będzie jednak wiedziała, że czekają ją niespodziewane przeżycia… Z kolei Aśka w nowym odcinku O mnie się nie martw postanowi poważnie rozmówić się z Pawłem i dowie się, że ten może nie być już zainteresowany ich relacją. Mężczyzna będzie miał zresztą dużo na głowie, bo w kancelarii zjawi się jego szkolna koleżanka, która od lat się w nim kocha. Paweł, zdesperowany, by pozbyć się adoratorki, w nowym odcinku O mnie się nie martw poprosi Sylwię, by udawała jego narzeczoną, jednak sytuacja bardzo szybko wymknie się spod kontroli i Marek Kaszuba wezwie na pomoc Marcina. Tymczasem w nowym odcinku serialu O mnie się nie martw Iga wróci do domu, Marcin będzie próbował dostosować się do nowej sytuacji, zaś Sylwia postanowi wyznać swoje tajemnice.

O mnie się nie martw – ostatnio w serialu

  •  

O mnie się nie martw 73 online i w tv. Gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu O mnie się nie martw można oglądać co piętek w TVP 2. Premiera 73 epizodu O mnie się nie martw jest zaplanowana 28 kwietnia o 20:40. Widzowie, którzy ją przegapią, nie powinni się jednak martwić, bo serial będzie można obejrzeć także w ramach powtórek. O mnie się nie martw 73 ponownie będzie można obejrzeć 4 maja o 16:05 i 11 maja o 00:00. Tak jak inne seriale TVP O mnie się nie martw jest też udostępniane w internecie (w wersji płatnej przed premierą telewizyjną i za darmo po premierze). O mnie się nie martw 73 online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl.

O mnie się nie martw – czekając na premierę

Zwariowane bohaterki, romanse, niebezpieczeństwa, zawodowe kryzysy – to wszystko i jeszcze więcej przed premierą nowego odcinka serialu O mnie się nie martw znajdziecie na eskaGO! Zobaczcie, na co są gotowi ludzie na całym świecie, by spełnić swoje marzenia!