Eska Cinema
 
| 14:12 20.04.2017

Tutanchamon – serial historyczny TVP 1. Kiedy 1. odcinek? Gdzie oglądać? ZWIASTUN

fot. SPIKE / youtube.com
Tutanchamon, serial historyczny o Egipcie, walce o władzę i romansach, już niedługo w TVP 1! Jeżeli nie wiecie, kiedy i gdzie oglądać 1. odcinek, czy będą powtórki oraz co się wydarzy, tu znajdziecie wszystkie informacje! Mamy zwiastun i spoilery!

Tutanchamon, nowy serial historyczny TVP 1, to historia młodego faraona Egiptu, który zostaje zdradzony przez zaufanych służących i musi walczyć, by odzyskać władzę. Wdaje się przy tym w romanse, zaczyna rozumieć prawdziwe znaczenie przyjaźni i odkrywa, że istnienie imperium nie jest zależne wyłącznie od niego. Premiera 1. odcinka serialu Tutanchamon jest zaplanowana na piątek 21 kwietnia o 20:30 w TVP 1. Powtórkę będzie można obejrzeć w sobotę 22 kwietnia o 0:55. Jeżeli TVP potraktuje serial Tutanchamon tak jak inne emitowane na jej antenach produkcje, niedługo po telewizyjnym debiucie 1. odcinek serialu Tutanchamon będzie można obejrzeć także online w serwisie vod.tvp.pl. Cały serial Tutanchamon w polskiej wersji językowej będzie składał się z 6 odcinków, które będzie można oglądać w kolejne piątki. W rolach głównych w serialu Tutanchamon występują: Ben Kingsley, Avan Jogia, Nonso Anozie, Sibylla Deen i Kylie Bunbury.

Tutanchamon – zwiastun

Tutanchamon – czekając na premierę

Jeżeli jesteście fanami kostiumowych produkcji i już nie możecie doczekać się premiery serialu Tutanchamon, wchodźcie na eskaGO! W serwisie już teraz obejrzycie produkcję Ben Hur, historię młodego księcia zdradzonego przez przyjaciela, który postanawia zemścić się na swoim oprawcy. Przenieście się w przeszłość jeszcze zanim Tutanchamon trafi na ekrany!