Eska Cinema
 
| 13:35 20.04.2017

Przyjaciółki – odcinek 107: Anka poznaje matkę Zosi i chce zatrzymać dziewczynkę. Dlaczego?! Spoilery

fot. Polsat / youtube.com
Przyjaciółki – odcinek 107 całkowicie zmieni to, jak Anka postrzega Zosię i relację z Pawłem. Wystarczy jedno spotkanie z matką dziewczyny, bo Anka była gotowa zaakceptować jej obecność w swoim domu! Spoilery zdradzają, że to wcale nie będzie proste!

Przyjaciółki – odcinek 107 rozpocznie się od pierwszego od dawna spotkania wszystkich czterech przyjaciółek. Anka, Patrycja i Zuza odbiorą Ingę z lotniska, a potem będą próbowały nadrobić czas rozłąki. Wszystkie będą miały o czym mówić, bo ich życie aktualnie jest pełne zawirowań. W nowym odcinku serialu Przyjaciółki Zuza wyzna Indze, co wydarzyło się między nią a Jerzym w USA, a jednocześnie będzie coraz bardziej zaintrygowana Markiem z ochrony. Da się nawet zaprosić randkę, ale spotkanie szybko się skończy. Z kolei Anka po poznaniu Mirki, matki Zosi, w nowym odcinku serialu Przyjaciółki uzna, że dziewczyna powinna zostać z nią i z Pawłem. Plany małżonków zepsuje jednak nagły wyjazd kobiety, która mimo oporu wszystkich zbierze ze sobą córkę. To jeszcze nie koniec problemów!

Przyjaciółki – ostatnio w serialu:

Przyjaciółki 107 online i w tv. Gdzie oglądać?

Przyjaciółki 107 (odcinek 9 sezon 9) zadebiutują na antenie telewizji Polsat w czwartek 27 kwietnia o 21:10. Widzowie, którym nie uda się obejrzeć tego odcinka w pierwszym terminie, będą mieli do dyspozycji także powtórki. Ponowne emisje nowego 107 odcinka serialu Przyjaciółki są zaplanowane na: 5 maja o 18:35, 6 maja o 17:05 i 8 maja o 12:20 w Polsat Romans. By oglądać Przyjaciółki, nie trzeba zresztą mieć telewizora. Tak jak poprzednie epizody, nowy 107 odcinek serialu Przyjaciółki jeszcze przed premierą zostanie też udostępniony w serwisie Ipla.tv. Przyjaciółki 107 online będzie można obejrzeć bez opłat i logowania.

Przyjaciółki – czekając na premierę

Zwariowane bohaterki, romanse, niebezpieczeństwa, zawodowe kryzysy – to wszystko i jeszcze więcej przed premierą nowego odcinka serialu Przyjaciółki znajdziecie na eskaGO! Zobaczcie, na co są gotowe kobiety na całym świecie, by spełnić swoje marzenia!