Eska Cinema
 
| 13:00 20.04.2017

Złote serce – odcinek 83: Benedita powie Ze, że jest jego matką?! Spoilery i streszczenie

fot. Coração d'Ouro / Facebook
Złote serce – odcinek 83 upłynie pod znakiem wyznań, życiowych rewolucji i trudnych decyzji bohaterów. Benedita będzie chciała powiedzieć prawdę Ze, Catarina nakłamie w zeznaniach, a Joao będzie zraniony! Streszczenie zdradza spoilery!

Złote serce – odcinek 83 w dużej części będzie skupiał się na konsekwencjach wydarzeń z poprzednich epizodów. Joao, zaskoczony odwołaniem ślubu przez Ines, będzie próbował dowiedzieć się, bo zmieniło plany jego narzeczonej. Dziewczyna nie będzie potrafiła jednak powiedzieć mu prawdy, więc będzie unikała odpowiedzi. Z kolei Catarina zgodnie z umową zjawi się na posterunku i złoży zeznania, które mają uwolnić Sofię. Tymczasem w nowym odcinku serialu Złote serce Pedro wprowadzi się do domu Joany i Duarte. Macocha będzie robiła wszystko, by chłopiec się zadomowił – przygotuje dla niego pokój i będzie zapewniała, że nie zamierza zastąpić mu matki. Zajwiększe zamieszanie w nowym odcinku serialu Złote serce będzie jednak dotyczyło Benedity, która zaprosi Ze do swojego domu na weekend. Kobieta będzie planowała wyznać chłopakowi, że jest jego matką i zapowie to nawet dyrektorowi ośrodka, ale nie wszystko potoczy się zgodnie z jej planem…

Złote serce online i w tv. Gdzie oglądać?

  • Nowy odcinek serialu Złote serce zostanie pokazany w TVP 1 w piątek 21 kwietnia o 16:10. Będzie to zarazem jego pierwsza i ostatnia emisja, bo w tym momencie na żadnym kanale nie są planowane jego powtórki. Widzowie, którym nie uda się obejrzeć nowego odcinka serialu Złote serce w telewizji, nie muszą się jednak martwić, bo niedługo po debiucie zostanie od udostępniony w internecie. Złote serce online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl.
  •  
  •  

Złote serce, czyli o nieszczęściach

Złote serce ukazuje historię rodzinną, która nie miała prawa się wydarzyć. Trójkąty miłosne, wielkie kłamstwa i śmiercionośna zazdrość – to wszystko musi skończyć się tragedią… Jeżeli przed premierą nowego odcinka serialu Złote serce macie ochotę na jeszcze więcej filmów i seriali, już teraz wchodźcie na eskaGO! Jedną z propozycji serwisu są Wszystkie dziewczyny Raula – serial o charyzmatycznych bohaterach w bardzo niebezpiecznym świecie.