Eska Cinema
 
| 12:26 20.04.2017

Cena miłości – odcinek 26. Dom Sawasza ostrzelany! Ktoś zginie?! Gdzie oglądać?

fot. Victory TV ( http://www.victoryenter.gr/) / youtube.com
Cena miłości – odcinek 26 udowodni, że Ahmet jest gotowy na wszystko, byle tylko osiągnąć swoje cele. Tym razem mężczyzna naśle zbirów na rodzinę Sawasza i dom Baldarów zostanie ostrzelany! Sprawdźcie, czy ktoś zginie i gdzie oglądać!

Cena miłości – odcinek 26 skupi się na kilku wątkach: kryzysie w firmie Bory, problemach Cziczek i Nazan oraz konflikcie Sawasza z Ahmetem. W nowym odcinku serialu Cena miłości firma inwestycyjna zarządzająca pieniędzmi Bory zbankrutuje, mężczyzna zniknie, a agencja XL wpadnie w kłopoty finansowe. Z kolei rodzice Cziczek w nowym odcinku serialu Cena miłości kupią dom w Stambule, zaś Nazan rozpocznie kurs prawa jazdy i wyzna szwagierce, że jest zakochana. Do najbardziej zaskakujących wydarzeń dojdzie jednak pod koniec nowego odcinka serialu Cena miłości: Mehmet dostanie pracę w agencji Jasemin, zaś Ahmet naśle bandytów, by ostrzelali dom Baldarów. Zrobi się niebezpiecznie!

Cena miłości online i w tv

Cena miłości jest emitowana w TVP 2 od poniedziałku do piątku, a nowe odcinki można oglądać także w internecie. Premiera najbliższego epizodu serialu Cena miłości jest zaplanowana na 21 kwietnia o 17:05, a 24 kwietnia o 12:35 zostanie pokazana także jego powtórka. Nowy odcinek serialu Cena miłości będzie można zobaczyć również online na vod.tvp.pl. TVP planuje emisję łącznie 113 odcinków serialu Cena miłości – wszystkie wyprodukowane, ale rozbite na kilka krótszych w polskiej wersji językowej.

Cena miłości – streszczenie wideo

  •  

Cena miłości nie tylko w Turcji

Cena miłości czasami bywa bardzo wysoka! Przekonują się o tym nie tylko Jasemin, Cziczek i Sawasz, ale też bohaterki serialu Wszystkie dziewczyny Raula, które żyją w świecie płatnej miłości, ale nie przestają mieć nadziei na prawdziwe uczucie. Zobaczcie produkcję na eskaGO jeszcze zanim nowa Cena miłości trafi na ekrany!

Cena miłości – zobaczcie także: