Eska Cinema
 

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 127. Gulbahar pije truciznę, ale nie umiera! STRESZCZENIE

fot. Muhteşem Yüzyıl: Kösem / youtube.com
Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 127 będzie bezpośrednią kontynuacją ostatnich wydarzeń. Najbliżsi sułtana narażą się na jego gniew, Bajazyd narazi się bratu bardziej niż kiedykolwiek, a Gevheran wpadnie w rozpacz. Streszczenie zdradza wszystkie szczegóły i spoilery!

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 127 rozpocznie się od dramatycznych scen w lochach. Gulbahar, załamana zachowaniem Bajazyda i swoim losem, wypije truciznę, którą wręczył jej syn. Już wkrótce okaże się jednak, że książę nie zamierza podporządkować się woli brata. W nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem Gulbahar umrze tylko z pozoru, a po udawanym pogrzebie zostanie wybudzona w ukryciu. Jak można przypuszczać, poprzysięgnie zemstę… Tymczasem w nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem Faria przekaże sułtanowi list, który otrzymała od sułtanki Gulbahar. Dzięki niemu władca dowie się, że w ostatnich spiskach brała udział Ayse i obieca jej okrutną karę. Sprawiedliwość będzie miała zostać jednak wymierzona dopiero po porodzie, więc sułtanka będzie miała przed sobą jeszcze kilka miesięcy życia. Trudne chwile w nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem czekają też Gevheran i szambelana. Kochankowie spotkają się w ukryciu i mężczyzna poinformuje ukochaną, że sułtan nakazał mu poślubić kogoś innego…

Wspaniałe stulecie: Kosem – kiedy i gdzie oglądać?

Premiera nowego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem jest zaplanowana na piątek 21 kwietnia o 18:40 w TVP 1. Będzie to pierwsza, a zarazem ostatnia możliwość obejrzenia tego epizodu w telewizji, bo TVP przynajmniej na razie nie przewiduje powtórek nowego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem na żadnym ze swoich kanałów. Spóźnialscy widzowie nie muszą się jednak martwić, bo niedługo po telewizyjnym debiucie nowy odcinek serialu Wspaniałe stulecie: Kosem zostanie udostępniony online w serwisie vod.tvp.pl.

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek we fragmentach

  •  

Czekając na nowe Wspaniałe stulecie: Kosem

Wspaniałe stulecie: Kosem od początku emisji imponowało strojami i scenografią. Ukazanie historycznych wydarzeń wymaga odpowiedniej oprawy! Wiedzieli o tym także twórcy filmu List krwią pisany, historii wojownika, który chce odkryć własną przeszłość i zemścić się za krzywdy wyrządzone królewskiej rodzinie. Obejrzyjcie tę produkcję na eskaGO i porównajcie modę Turcji i Dalekiego Wschodu!