Eska Cinema
 
| 17:01 19.04.2017

Obcy – 8. pasażer Nostromo znowu na dużym ekranie! Dzień z Obcym w kinach

fot. Multikino / materiały prasowe
Obcy – 8. pasażer Nostromo wraca na duży ekran! Kultowy film Ridleya Scotta już za kilka dni będzie można ponownie obejrzeć w kinach. W ten sposób fani mogą przygotować się na premierę produkcji Obcy: Przymierze.

Obcy: Przymierze trafi do kin 12 maja, ale już 26 kwietnia w sieci Multikino odbędzie się specjalny DZIEŃ Z OBCYM. Podczas tego wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na dużym ekranie produkcję Obcy – 8. pasażer Nostromo w reżyserii Ridleya Scotta z 1979 roku. Ponadto na fanów czeka serii czeka niespodzianka jako pierwsi będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie ekskluzywne materiały z najnowszej produkcji Obcy: Przymierze. Dzień 26 kwietnia 2017 r. nie został wybrany przypadkowo, nawiązuje bowiem do planety LV-426 z klasycznego cyklu o Obcym

Obcy – 8. pasażer Nostromo znów w kinach

  • Obcy - 8. pasażer Nostromo jest zaliczany do klasyki kina science fiction. To właśnie w tym kosmicznym horrorze z 1979 roku po raz pierwszy pojawia się tytułowe monstrum – perfekcyjna maszyna do zabijania zaprojektowana przez H.R. Gigera, mistrza niepokojących dzieł sztuki. Harry Dean Stanton szukający kota Jonesy’ego, Tom Skerrit błądzący po omacku w szybkie wentylacyjnym, Sigourney Weaver biegnąca po pokładzie Nostromo i wreszcie klasyczna scena narodzin potwora – to trzeba zobaczyć na dużym ekranie.
  •  
  • Bilety na DZIEŃ Z OBCYM można nabyć od 10 kwietnia w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino
  •  

Przed premierą Obcego… daj się przestraszyć!

Najlepsze horrory jeszcze przed premierą filmu Obcy: Przymierze zobaczycie na eskaGO! Duchy, klony, demony, krwiożercze bestie, kosmici – wystarczy kliknąć, by dać się przestraszyć. Jeśli nie boicie się strachu, zobaczcie koniecznie!