Eska Cinema
 

Piraci z Karaibów 5 – Keira Knightley w nowym zwiastunie! Zemsta Salazara już niedługo!

fot. moviemaniacsDE / youtube.com
Piraci z Karaibów 5 – Keira Knightley nie jest już sekretem twórców! Chociaż sceny z udziałem gwiazdy do tej pory były utrzymywane w tajemnicy, japoński zwiastun zdradza, jak Elizabeth Swann będzie wyglądała w filmie Zemsta Salazara. Wciąż jest piękna i młoda!

Piraci z Karaibów 5 trafią do kin 26 maja, a oprócz Jacka Sparrowa i kapitana Barbossy na ekranie powrócą najważniejsi bohaterowie pierwszej trylogii – Will (Orlando Bloom) i Elizabeth (Keira Knightley). O ile występ Orlando Blooma w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara był zapowiadany od dawna, plotka o ponownym angażu Keiry Knightley pojawiła się w grudniu i do tej pory nie została potwierdzona. Udostępniony niedawno japoński zwiastun rozwiewa wszelkie wątpliwości – Elizabeth Swann ma się świetnie, a Keira Knightley powróci w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara! Nadal nie wiadomo oczywiście, w ilu scenach zobaczymy gwiazdę i na ile jej bohaterka będzie istotna dla fabuły, ale jej udział jest jak najbardziej uzasadniony, bo przecież w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara głównym towarzyszem Sparrowa będzie Henry Turner, syn Elizabeth i Willa>>>. Warto jednak zwrócić uwagę na wygląd Keiry Knightley w poniższym zwiastunie – jej bohaterka mimo upływu czasu (ponad 20 lat!>>>) prawie się nie zmieniła i nadal jest młoda. Czyżby to miało oznaczać, że w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Elizabeth pojawi się tylko we flashbackach albo wspomnieniach innych postaci?

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – zwiastun z Keirą Knightley

Piraci z Karaibów i inni korsarze

Jeszcze zanim film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara trafi do kin, oglądajcie inne produkcje o bezwzględnych piratach! Na eskaGO już dziś jest dostępny serial Crossbones: Herb piratów o szpiegu, który próbuje wkraść się w łaski Czarnobrodego.