Eska Cinema
 
| 15:31 10.04.2017

Thor: Ragnarok – ZWIASTUN jest niesamowity! Thor 3 to najlepszy film o Asgardzie?!

fot. MarvelPolska / youtube.com
Thor: Ragnarok – ZWIASTUN! Trailer nowej produkcji Marvela pojawił się jak bóg piorunów – znienacka i w mocnym stylu! Chociaż nie zdradza za dużo, udowadnia, że Taika Waititi nie żartował, mówiąc o wielkich zmianach. Thor 3 będzie… inny, ale czy najlepszy?

Thor: Ragnarok – zwiastun zapowiada produkcję, która ma różnić się nie tylko od poprzednich filmów o Thorze i Lokim, ale także od innych obrazów Marvela. Nic w tym dziwnego! Thor: Ragnarok powstawał przecież pod okiem Taiki Waititi, nowozelandzkiego komika i twórcy takich dzieł jak Co robimy w ukryciu czy The Hunt for Wilderpeople, a i jego historia nie będzie niczym tradycyjnym. W filmie Thor: Ragnarok bóg piorunów będzie uwięziony i przetrzymywany na dalekim krańcu galaktyki przez przerażającą Helę. Bez swojego młota zostanie zmuszony do udziału w turnieju gladiatorów, w którym jego przeciwnikiem okaże się… Hulk! W produkcji Thor: Ragnarok zobaczymy gwiazdy serii: Chrisa Hemswortha i Toma Hiddlestona, a na drugim planie pojawią się: znany jako Doktor Strange Benedict Cumberbatch oraz debiutująca w komiksowym uniwersum jako Hela Cate Blanchett. Thor: Ragnarok polskie kina podbije 25 października 2017, a wcześniej zobaczymy dwa inne filmy Marvela: Strażnicy Galaktyki vol. 2 i Spider-Man: Homecoming. Zwiastun produkcji Thor: Ragnarok zdradza, że nie możemy być pewni przyszłości żadnych bohaterów!

Thor: Ragnarok – zwiastun

Thor: Ragnarok – czekając na premierę

Chociaż w uniwersum Marvela Thor należy do najszlachetniejszych i najpotężniejszych superbohaterów, nie wszystkie historie tak go ukazują. Władca piorunów bywa bardzo zły! W filmie Król Wikingw to właśnie przed Thorem odważny i waleczny Dominic Purcell musi bronić Ziemi. Na tym nie koniec! W tej wersji Thor ma… czerwone włosy! Na to nie wpadłby nawet Taika Waititi… Zobaczcie: