Eska Cinema
 
| 14:59 20.03.2017

Gwiezdne Wojny – Mark Hamill jako Luke Skywalker pierwszego dnia zdjęć! Jest fotografia sprzed lat!

fot.CAMERA PRESS / BullsPix
Gwiezdne Wojny: Mark Hamill po raz pierwszy jako Luke Skywalker na zdjęciu z planu! Aktor podzielił się z fanami fotografią, która powstała 40 lat temu – jeszcze zanim zaczęły powstawać pierwsze sceny do Nowej Nadziei!

Gwiezdne Wojny nie byłyby tym, czym są, bez Marka Hamilla. Aktor wciela się w Luke’a Skywalkera od 1977 roku – wystąpił w epizodach IV-VI (czyli tych najbardziej popularnych, nakręconych jako pierwsze), by powrócić w 2015 roku w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy i całej rozpoczętej nim trylogii. Nic dziwnego zatem, że fani widzieli Marka Hamilla jako Skywalkera w najróżniejszych wydaniach, na zdjęciach z premier, planu, nagraniach z wpadkami czy biorącego udział w żartach. Zdjęcie, które gwiazdor sagi Gwiezdne Wojny kilka dni temu udostępnił na swoich profilach w serwisach społecznościowych, mogło jednak zostać wykonane jako pierwsze ze wszystkich. Aktor tak je opisał: „Zrobione w Tunezji wczesnym rankiem pierwszego dnia zdjęć [do filmu Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja – przyp. red.], przed moją pierwszą sceną (wyjście z domu na aukcję robotów)… Prawdopodobnie pierwsze [zdjęcie Luke’a w historii – przyp. red.]. Marka Hamilla już niedługo znów zobaczymy w roli Skywalkera! To na nim ma skupić się fabuła filmu Gwiezdne Wojny: The Last Jedi, który trafi do kin w grudniu 2017.

Gwiezdne Wojny – pierwsze zdjęcie Luke’a

Gwiezdne Wojny – zanim kolejne części

Zanim kolejne Gwiezdne Wojny trafią do kin, fani serii nie będą się nudzić! Filmów sci-fi i dramatów o bohaterach walczących o sprawiedliwość nie brakuje! Już dziś na eskaGO obejrzycie zwariowane produkcje z całego świata, a w tym także kosmiczne historie!