Eska Cinema
 
| 14:27 20.03.2017

Sekrety ojca – odcinek 14: Kemal oświadcza się Nilgun, a Mert wyrzuca pierścionek Ece! ZWIASTUNY

fot. KanalD / youtube.com
Sekrety ojca – odcinek 14 będzie pełen miłości, związkowych zawirowań i życiowych decyzji bohaterów! Chociaż ostatnio w tureckim serialu było niebezpiecznie i wszystkim brakowało czasu na romantyczne uniesienia, teraz to się zmieni! Mamy dla Was zwiastuny!

Sekrety ojca – odcinek 14 okaże się bardzo szczęśliwy dla Nilgun, Kemala i ich dzieci. Cała rodzina będzie cieszyła się z bezpiecznego powrotu Hasret, jednak Kadir odkryje, że za jej porwaniem stał Fadil! Chłopak będzie wściekły i zaatakuje wuja. Postanowi oddać mężczyznę w ręce policji i powiedzieć prawdę rodzinie, ale na wieść o nowych postanowieniach rodziców, zmieni zdanie! W nowym odcinku serialu Sekrety ojca Kemal oświadczy się Nilgun, a ona go przyjmie i zgodzi się na przeprowadzkę do Stambułu! Nie wszyscy będą jednak tak radośni… W nowym odcinku serialu Sekrety ojca Ece przygotuje niespodziankę dla Merta, licząc, że chłopak w końcu jej się oświadczy. Między zakochanymi dojdzie jednak do kłótni, a sytuacja zrobi się nieprzyjemna na tyle, że Mert wyrzuci pierścionek do morza. Czyżby tak miał wyglądać koniec ich związku?

Sekrety ojca online i w tv. Gdzie oglądać?

Serial Sekrety ojca zastąpił w ramówce TVP 1 Grzech Fatmagul, a to oznacza, że nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku w telewizji i internecie. Premiera najnowszego epizodu serialu Sekrety ojca zostanie pokazana już we wtorek 21 marca o 14:00. Widzowie, którzy ją przegapią, nie muszą jednak się martwić – powtórka nowego odcinka serialu Sekrety ojca zostanie pokazana w środę 22 marca o 8:40, zaś niedługo po telewizyjnym debiucie epizod trafi do internetu. Sekrety ojca online można oglądać na vod.tvp.pl.

Sekrety ojca – streszczenie wideo

  •  

Najlepsze seriale online

Najlepsze seriale z całego świata już dziś można oglądać online na eskaGO! Romanse, magia, kryminały, tajemnice – wybierzcie coś dla siebie i spędźcie doskonale czas, czekając na nowy odcinek produkcji Sekrety ojca!