Eska Cinema
 
| 13:55 20.03.2017

Druga szansa s03e06 – Monika prześladowana, Marcin odchodzi. Co dalej? Gdzie oglądać nowy odcinek online i w tv?

fot. TVN / materiały prasowe
Druga szansa s03e06 rozpocznie serię wyjątkowo szokujących wydarzeń! Związek Moniki i Marcina będzie przechodził kryzys, Borecka zacznie być prześladowana, a inni wcale nie będą mieli łatwiej. My już wiemy, kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek online i w tv!

Druga szansa s03e06 upłynie pod znakiem kolejnych życiowych katastrof Moniki. Chociaż i do tej pory nie było łatwo, tym razem Borecką będą czekały prawdziwe dramaty – w nowym odcinku serialu Druga szansa s03e06 Marcin postanowi się wyprowadzić, Adam będzie nachodził małą Basię nawet pod nieobecność jej mamy, praca będzie dostarczała stresów, a kobietę ktoś zacznie dręczyć telefonami z niemoralnymi propozycjami. W nowym odcinku serialu Druga szansa s03e06 sytuacja z nękaniem zrobi się niebezpieczna na tyle, że Monika zgłosi sprawę na policję, ale przyniesie to niewielki skutek… Tymczasem inni bohaterowie wcale nie będą mieli łatwiej! W nowym odcinku serialu Druga szansa s03e06 Grzegorz zostawi Brandonka z nieodpowiedzialną nianią i dziecku będzie musiała pomóc sąsiadka, Sara zażąda od Starczyńskiej wyemitowania odcinka o niej i Dominiku, zaś Anna coraz poważniej będzie zastanawiała się nad powiększeniem rodziny. Co na to Zeit?

Druga szansa s03e06 – gdzie oglądać online i w tv? Premiera i powtórki

Druga szansa s03e06 zadebiutuje na antenie TVN już w poniedziałek 20 marca o 21:30, ale jeżeli nie uda Wam się jej zobaczyć w tym terminie, nie wszystko stracone! Już kilka dni później nowy odcinek serialu Druga szansa zostanie ponownie pokazany w telewizji, a równolegle do premiery telewizyjnej odbędzie się jego internetowy debiut. Powtórkę nowego odcinka serialu Druga szansa s03e06 będzie można zobaczyć w niedzielę 26 marca o 12:55. Druga szansa online zostanie udostępniona z kolei w serwisie player.pl. To od Was zależy, którą opcję wybierzecie!

Druga szansa s03e06 – zwiastun

Druga szansa – czekając na nowe odcinki

W serialu Druga szansa Monika jest gotowa na wszystko, byle tylko zapewnić swojej córce bezpieczeństwo. Doskonale wie, że strata dziecka mogłaby ją zniszczyć… O tym, jak wielki dramat może spotkać rodziców, przekonali się już bohaterowie opartego na faktach filmu Więcej niż słowa, którzy po śmierci córki bardzo długo nie mogli się pozbierać. W końcu znaleźli jednak sposób na poradzenie sobie z żałobą. Jaki? Zobaczcie na eskaGO!