Eska Cinema
 
| 12:24 20.03.2017

Złote serce – odcinek 61: Catarina oskarża Henrique o próbę gwałtu, a on mowi jej prawdę! Gdzie oglądać?

fot. Coração d'Ouro / Facebook
Złote serce – odcinek 61 pokaże konflikt Catariny i Henrique, a że oboje są siebie warci, na ekranie zobaczymy naprawdę gorące sceny! Kiedy i gdzie oglądać serial online i w tv? Co się stanie! Sprawdźcie, co już wiadomo!

Złote serce – odcinek 61 będzie rozgrywał się już kilka godzin po ostatnich wydarzeniach. Henrique będzie oburzony, że Andrea przyprowadziła do hotelu koleżankę, zacznie podejrzewać Catarinę i Marię o wspólne intrygowanie przeciwko niemu i podzieli się swoimi obawami z Miguelem. Przyjaciel nie będzie jednak w stanie polecić jej niczego rozsądnego… Tymczasem w nowym odcinku serialu Złote serce Duarte przyjmie do pracy Jonasa, by pomóc siostrze i szwagrowi, a także otrzyma oficjalne potwierdzenie rozwodu. Będzie z tego powodu szczęśliwy, zacznie planować przyszłość z Joaną, zaś Beatriz będzie załamana. Już wkrótce dojdzie jednak do najbardziej szokujących scen! W nowym odcinku serialu Złote serce Catarina będzie próbowała zmusić Henrique, by wycofał pozew i pozwolił Marii zachować pieniądze. Zagrozi, że oskarży go o próbę gwałtu! Zszokowany mężczyzna będzie próbował ratować sytuację i wyzna dziewczynie, że jest jej ojcem. Catarina nie przyjmie tego najlepiej…

Złote serce – kiedy i gdzie oglądać?

  • Portugalska telenowela Złote serce jest emitowana od poniedziałku do piątku, a premiera najnowszego odcinka jest zaplanowana na poniedziałek 20 marca o 16:05 w TVP 1. Niestety, będzie to jedyna możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu Złote serce w telewizji. TVP 1 nie planuje powtórek, więc zapominalscy albo spóźnieni widzowie będą skazani na internet. Nowy odcinek serialu Złote serce będzie można obejrzeć online na vod.tvp.pl przez 30 dni od telewizyjnego debiutu. Cały serial Złote serce w oryginalnej wersji językowej składa się z 326 epizodów, ale na razie nie wiadomo, ile z nich zostanie pokazanych w Polsce.
  •  

Złote serce – przed premierą nowego odcinka

Tym samym językiem, co Maria, Catarina, Antonio i Henrique, mówią też bohaterowie serialu Wszystkie dziewczyny Raula. Brazylijska produkcja ukazuje losy pięknych kobiet żyjących w świecie płatnej miłości, które z czasem odkrywają prawdziwe uczucia, ale i niebezpieczeństwa. Zobaczcie jeszcze przed premierą nowego odcinka serialu Złote serca!