Eska Cinema
 

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 107. Ayse chce zabić dziecko Farii! Co postanowi? WIDEO

fot. Muhteşem Yüzyıl: Kösem / youtube.com
Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 107 upłynie pod znakiem intryg w haremie, spisków niebezpiecznych dla sułtana i trudnych decyzji bohaterów. Już wiadomo, że Ayse będzie chciała zabić dziecko Farii, ale na tym nie koniec! Zobaczcie streszczenie i wideo!

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 107 będzie rozgrywał się niedługo po wydarzeniach z poprzednich epizodów. Murad, szczęśliwy z powodu ciąży Farii, postanowi przydzielić jej dodatkowe straże i już wkrótce okaże się, że słusznie! W nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem zazdrosna o księżniczkę sułtanka Ayse będzie chciała zaszkodzić jej pozycji. Postanowi uniemożliwić jej urodzenie potencjalnego następcy tronu i zacznie planować skomplikowaną intrygę – nawet wbrew woli sułtana i jego matki! Tymczasem w nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem mnich Cornelius zostanie znaleziony martwy, sułtan dowie się, że Ilyas pasza nie wyjechał do Damaszku, zaś Kasym wciąż będzie przebywał w zamkniętej komnacie wuja Mustafy.

Wspaniałe stulecie: Kosem online i w tv

Wspaniałe stulecie: Kosem jest emitowane w TVP 1 od poniedziałku do piątku, a nowe odcinki można oglądać także online. Premiera najbliższego 107 odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem jest zaplanowana na wtorek 21 marca o 18:40, zaś widzowie, którym nie uda się obejrzeć serialu w pierwszym terminie, już niedługo będą mogli nadrobić zaległości. Powtórka nowego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem zostanie bowiem pokazana już na środę 22 marca o 9:40, a niedługo po telewizyjnym debiucie odcinek trafi też do internetu. Nowe Wspaniałe stulecie: Kosem online można oglądać na vod.tvp.pl.

Wspaniałe stulecie: Kosem – streszczenie wideo

  •  

Zanim nowe Wspaniałe stulecie

Wspaniałe stulecie: Kosem ukazuje losy kobiety, która z niewolnicy stała się najpotężniejszą kobietą Imperium Osmańskiego. Zmianę statusu zawdzięczała swojej sile, ambicji i... miłości sułtana. Wielkie uczucie może zmienić świat – potwierdzają to losy Kosem i Farii, ale przekonali się o tym także bohaterowie filmu Grzesznica, którzy dla miłości poświęcili wszystko... Zobaczcie na eskaGO!