Eska Cinema
 

Cena miłości – 5 odcinek: Jasemin na przyjęciu z Borą! Będą parą?! STRESZCZENIE

fot. Victory TV ( http://www.victoryenter.gr/) / youtube.com
Cena miłości – 5 odcinek to zawodowa porażka Sawasza, zaskakujące przyjęcie Jasemin i całe mnóstwo konfliktów rodzinnych. Co dokładnie się wydarzy? Kiedy i gdzie oglądać? Zobaczcie streszczenie i sprawdźcie wszystkie informacje!

Cena miłości – 5 odcinek skupi się na konsekwencjach ostatnich decyzji bohaterów, ich prywatnych i zawodowych zawirowaniach. W nowym odcinku serialu Cena miłości Sawasz odkryje, że jego pomysł zerwania z przestępczą działalnością firmy przyniósł nieoczekiwane skutki. Okaże się, że próba odejścia od handlu narkotykami oznacza nie tylko niższe zyski, ale też kryzys w niedawno pogodzonych klanach. W 5 odcinku serialu Cena miłości sytuacja zrobi się tak dramatyczna, że Sawasz będzie zmuszony do wyrażenia zgody na ostatnią transakcję… Nie tylko on będzie zmuszony do podjęcia trudnych decyzji! W nowym odcinku serialu Cena miłości Bora zabierze Jasemin na branżowe przyjęcie, a pozostali goście będą traktowali ich zaś między Cziczek i Nazan będzie narastał konflikt.

Cena miłości – kiedy i gdzie oglądać?

Serial Cena miłości jest emitowany od poniedziałku do piątku, a nowe odcinki można oglądać online i w telewizji. Premiera najnowszego odcinka serialu Cena miłości jest zaplanowana na wtorek 21 marca o 17:05 w TVP 2, a widzowie, którzy przegapią tę emisję, już wkrótce będą mogli nadrobić zaległości. Nowy odcinek serialu Cena miłości zostanie pokazany ponownie w środę 22 marca o 12:35, zaś niedługo po telewizyjnym debiucie będzie można obejrzeć go w internecie. Cena miłości online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

Cena miłości - zwiastuny

  •  

Cena miłości – zanim nowy odcinek

Cena miłości to historia namiętnych romansów, rodzinnych konfliktów i wielkich życiowych zawirowań. Bohaterowie serialu dobrze wiedzą, jak dużo trzeba czasami poświęcić dla szczęścia swoich najbliższych. Zwariowany rockman z filmu Podryw na głupka dopiero musi się tego nauczyć. Przed premierą nowego nowego odcinka serialu Cena miłości oglądajcie filmy na eskaGO!