Eska Cinema
 
| 15:08 17.03.2017

Transformers: Ostatni Rycerz – nowy zwiastun, czyli dzieciaki, dinozaury i przerażająca przyszłość!

fot. Transformers: The Last Knight / youtube.com
Transformers: Ostatni Rycerz to już piąta odsłona serii o autobotach i deceptikonach. Najnowszy zwiastun produkcji zdradza jednak, że będzie ona utrzymana w zupełnie innym stylu niż poprzednie części, a momentami może przypominać nawet… Stranger Things!

Transformers: Ostatni Rycerz ma być najbardziej młodzieżową częścią cyklu, a jednocześnie pewnego rodzaju połączeniem dotychczasowej serii. To ten film umożliwi rozbudowę uniwersum Transformers, tak by kolejna prequele, sequele i spin-offy łączyły się w jedną całość. W produkcji Transformers: Ostatni Rycerz pojawią się więc gwiazdy dotychczasowych części: Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Stanley Tucci, ale historia w dużej części ma skupiać się na nastoletnich bohaterach z Izabellą (Isabela Moner) na czele. W filmie Transformers: Ostatni Rycerz zostanie ukazany postapokaliptyczny świat, w którym transformery i ludzie toczą ze sobą wojnę, nie można liczyć na pomoc Optimusa Prime’a, zaś jedyną nadzieją na przetrwanie ludzkości okazuje się Cade Yeager i jego towarzysze. Polska premiera produkcji Transformers: Ostatni Rycerz jest zaplanowana na 23 czerwca i to już prawdopodobnie ostatni film z serii, za którego powstanie odpowiada Michael Bay.

Transformers: Ostatni Rycerz - zwiastun

Ratowanie Ziemi nie tylko w Transformers

Bohaterowie filmu Transformers: Ostatni Rycerz będą musieli poświęcić wszystko, by ocalić Ziemię i ludzkość. Na to samo są jednak gotowe postaci z produkcji Deperacka misja, które ruszają w kosmos, by zapobiec pęknięciu Księżyca. Ich starania to jedyna nadzieja dla świata, jaki znamy! Zobaczcie film na eskaGO jeszcze przed premierą piątej części Transformers!