Eska Cinema
 
| 14:29 17.03.2017

Sekrety ojca – odcinek 13: Kemal płaci okup, padają strzały, Cicek wyrzucona ze szkoły! Streszczenie

fot. KanalD / youtube.com
Sekrety ojca – odcinek 13 będzie bardzo trudny nie tylko dla rodziny Kayalarów, która będzie zmagała się z porwaniem Hasret, ale też dla Suzan i jej dzieci, rozpaczających po rozwodzie! Streszczenie zdradza, co czeka bohaterów, a my radzimy, kiedy i gdzie oglądać!

Sekrety ojca – odcinek 13 rozpocznie się tuż po wydarzeniach z poprzedniego epizodu. Hasret będzie przetrzymywana przez porywaczy, Suzan spróbuje pozbierać się po rozwodzie, a Kemal wciąż będzie mierzył się z kolejnymi kryzysami. W nowym odcinku serialu Sekrety ojca Kemal przyjedzie do Adany z pieniędzmi na okup za Hasret. Już wkrótce razem z Kadirem pojedzie na spotkanie z porywaczami i chociaż dojdzie do wymiany, padną strzały, a Hasret straci przytomność. Kadir na widok siostry wpadnie w rozpacz i ruszy w pościg… W nowym odcinku serialu Sekrety ojca okaże się jednak, że Kemal współpracował z policją, porywacze zostaną schwytani i okaże się, że całą akcję z uprowadzeniem zaaranżował Fadil! Konsekwencje mogą być straszne… Tymczasem w nowym odcinku serialu Sekrety ojca Cicek będzie fatalnie znosiła rozstanie rodziców. Jej zachowanie doprowadzi do wyrzucenia jej ze szkoły i Suzan uzna, że musi zareagować!

Sekrety ojca – kiedy i gdzie oglądać? Premiera i powtórki

Sekrety ojca zastąpiły na antenie TVP 1 Grzech Fatmagul, a to oznacza, że nowe odcinki debiutują pięć razy w tygodniu w telewizji i internecie. Premiera najnowszego, czyli 13. epizodu serialu Sekrety ojca jest zaplanowana na poniedziałek 20 marca o 14:00, zaś jego powtórkę będzie można obejrzeć we wtorek 21 marca o 8:40. Niedługo po telewizyjnym debiucie Sekrety ojca będzie można obejrzeć także online w serwisie vod.tvp.pl. Chociaż w życiu bohaterów bardzo dużo się dzieje, przed nimi jeszcze wiele emocji! W tureckiej wersji Sekrety ojca składają się z 13 odcinków trwających po ponad dwie godziny, więc w Polsce epizodów będzie pewnie 3-4 razy więcej.

Sekrety ojca – streszczenie w zwiastunach:

  •  

Sekrety ojca – czekając na nowe odcinki:

Turecki serial Sekrety ojca ukazuje kolejne wydarzenia, które coraz bardziej unieszczęśliwiają bohaterów… Jeżeli w przerwie między kolejnymi odcinkami chcielibyście zobaczyć historie, które kończą się happy endem, wchodźcie na eskaGO! Najlepsze romanse i komedie obejrzycie online za darmo, jeszcze zanim nowe odcinki serialu Sekrety ojca trafią na Wasz ekran!