Eska Cinema
 
| 12:25 20.03.2017

El Principe – dzielnica zła: 11 odcinek. Fatima podejrzana o współpracę z terrorystami! Morey jej nie uwierzy?!

fot. El Principe - Serie / Facebook
El Principe – dzielnica zła: 11 odcinek może dużo zmienić w relacjach Fatimy i Moreya, bo kobieta zacznie być podejrzewana o współpracę z dżihadystami, a sprawę skomplikuje jeszcze pewna kradzież. Czy wiecie, kiedy i gdzie oglądać serial online i w tv? Sprawdźcie streszczenie i spoilery!

El Principe – dzielnica zła: 11 odcinek będzie rozgrywał się na kilku frontach. Przede wszystkim jednak na komendzie będzie prowadzone śledztwo w sprawie kradzieży komputerów z ośrodka kultury. Fran zdoła odnaleźć urządzenia, ale zamiast po prostu je zarekwirować, agenci w tajemnicy przejrzą zawartość dysków i założą w nich program szpiegowski. Już wkrótce w nowym odcinku serialu El Principe – dzielnica zła okaże się, że złodziejami są dwaj nieletni chłopcy – w tym uczeń Fatimy, sierota. Fran będzie jednak podejrzewał, że za kradzieżą stoi ktoś jeszcze i szantażując jednego z podejrzanych trafi na trop prowadzący do… Faruqa! Tymczasem w nowym odcinku serialu El Principe – dzielnica zła agent Lopez zacznie podejrzewać Fatimę o współpracę z dżihadystami. Będzie tak pewny winy kobiety, że zacznie ją śledzić i postanowi ostrzec przed nią Moreya. Reakcja komendanta może go jednak zaskoczyć...

El Principe – kiedy premiera i powtórki? Gdzie oglądać?

Serial El Principe – dzielnica zła jest emitowany co wtorek w TVP 1 (oprócz dni, w których w tym czasie są emitowane transmisje sportowe). Premiera nowego 11 odcinka serialu El Principe – dzielnica zła jest zaplanowana na wtorek 21 marca o 20:30, ale widzowie, którzy ją przegapią nie powinni się załamywać. Nowy odcinek serialu El Principe – dzielnica zła zostanie pokazany ponownie w ramach powtórki w czwartek 23 marca o 2:15 nad ranem, a także będzie można znaleźć go w internecie. El Principe – dzielnica zła online zostanie udostępniony na vod.tvp.pl. Warto pamiętać, że polskojęzyczne odcinki El Principe - dzielnica zła są nieco krótsze od portugalskich, więc akcja może urywać się w zaskakujących momentach i numeracja epizodów różni się od oryginalnej.

El Principe – dzielnica zła. Nowy odcinek na zdjęciach

  •  

El Principe – dzielnica zła, czyli o desperacji

Młodzi złodzieje z nowego odcinka serialu El Principe – dzielnica zła są gotowi na wszystko, byle tylko wyrwać się z nędzy! Jeszcze bardziej zdesperowani są jednak bohaterowie filmu #SELFIE, którzy nie wahają się krzywdzić obcych i niewinnych ludzi tylko po to, by zapewnić sobie internetową popularność! Jeszcze przed premierą nowego odcinka serialu El Principe – dzielnica zła zobaczcie na eskaGO, do czego są zdolni młodzi ludzie, którym nikt nie stawia granic!