Eska Cinema
 

Cristiano Ronaldo w tureckim serialu razem z Angeliną Jolie! WOW! Piłkarz Realu Madryt zostanie aktorem?!

fot.BullsPix
Cristiano Ronaldo w tureckim serialu! To nie żart! Piłkarz Realu Madryt wystąpi w produkcji o syryjskich uchodźcach u boku Angeliny Jolie i innych światowych gwiazd. Czyżby w ten sposób chciał zacząć zupełnie nową, aktorską karierę?

Cristiano Ronaldo już jakiś czas temu przyznał, że chciałby zostać aktorem, ale do tej pory nic nie było wiadomo o jego potencjalnych projektach. W końcu przyszedł jednak czas na realizację marzeń! Według doniesień Turkish Football, Cristiano Ronaldo ma wystąpić w serialu Hayat Koprusu produkowanym dla tureckiej telewizji. Obok niego na ekranie pojawią się aktorzy z całego świata, między innymi: Angelina Jolie i Nancy Ajram, zaś reżyserem produkcji będzie Eyup Dirlik. Turecki serial z Cristiano Ronaldo ukaże losy syryjskiej rodziny, która decyduje się uciec przed wojną do Turcji i tam mierzy się z kolejnymi trudnościami. Niestety na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się gwiazdy, jednak biorąc pod uwagę wypowiedzi twórców i tematykę serii, można założyć, że Cristiano Ronaldo ma większe szanse na pojawienie się w kilku scenach, niż w pierwszoplanowej roli. Nic jeszcze jednak nie wiadomo na pewno... Zdjęcia, w których mają wziąć udział Cristiano Ronaldo i Angelina Jolie, rozpoczną się w kwietniu na południowym-wschodzie Turcji. Wiadomo już, że serial Hayat Koprusu z Cristiano Ronaldo będzie pokazywany w Turcji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej, ale nic nie wiadomo o jego europejskiej premierze. Czyżby Cristiano Ronaldo miał zostać… nowym Sulejmanem?!

Cristiano Ronaldo – aktorski talent?!

Najlepsze filmy i seriale online

Jeszcze zanim powstanie turecki serial z Cristiano Ronaldo i Angeliną Jolie, cieszcie się najlepszym kinem z eskaGO! Wzruszające romanse, szokujące filmy akcji, przerażające horrory – wybierzcie coś dla siebie i oglądajcie online!