Polska – Irlandia. Eliminacje Euro 2016

Autor: fot.BullsPix

Szkocja – Polska – Robert Lewandowski. Zowu będzie 5 goli w 9 minut?

2015-10-06 17:30

Szkocja – Polska. Robert Lewandowski szykuje się do walki. Znowu będzie 5 goli w 9 minut? A może polski kapitan liczy się z porażką? To bardzo ważny tydzień. Mecze Szkocja – Polska i Polska – Irlandia zadecydują o awansie Polaków do Mistrzostw Europy 2016. Kiedy kibicować reprezentacji?

Szkocja – Polska – Robert Lewandowski i inni piłkarze z polskiej reprezentacji szykują się na zacięte spotkanie. I chociaż wszyscy chcieliby znów obejrzeć 5 goli w 9 minut w wykonaniu Roberta Lewandowskiego, polscy piłkarze zdają sobie sprawę, że kapitan nie dokona tego sam. Liczy się praca całej drużyny! Robert Lewandowski na ostatniej konferencji prasowej przekonywał, że potrafi oddzielić sprawy klubu od spraw reprezentacji, a osiągnięcia ostatnich miesięcy nie będą miały większego znaczenia, jeśli teraz nie uda się wygrać. Mecze Szkocja – Polska i Polska – Irlandia są w tym momencie najważniejsze dla awansu do Mistrzostw Europy 2016, więc Robert Lewandowski i reszta drużyny muszą się skupić właśnie na nich.

Mecz Szkocja – Polska już w czwartek 8 października. Mecz w tv będzie można oglądać w telewizji Polsat, stream online będzie dostępny na stronie internetowej Polsat Sport – jako płatne vod. Początek meczu Szkocja – Polska o 20:35.