Eska Cinema
 

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 10 - kto odpadł 16.05.2014?

fot. mat. prasowe
Taniec z Gwiazdami 2014
- jedenasty odcinek czternastej edycji tanecznego talent show, tym razem emitowanego przez Polsat - już za nami. Kto już odpadł z programu?

W emitowanym 7 marca odcinku 1 zaprezentowały się wyłącznie uczestniczki - w walcu angielskim i czaczy. Najlepiej wypadła Joanna Moro - i to właśnie ona zdobyła najwięcej punktów od jurorów. Skrytykowano natomiast Natalię Siwiec, której udało się uzyskać zaledwie 18 punktów.

>>> Taniec z Gwiazdami - uczestnicy. Kto tańczy w 14 edycji show?

Telewidzowie jednak postanowili uratować Natalię i głosowali za eliminacją Violi Arlak.

W odcinku 2, pokazanym w piątek, 14 marca, prezentowali się panowie. Według jurorów najgorzej zatańczył Antoni Królikowski, jednak widzowie wyeliminowali Jacka Lenartowicza. Najlepszy zdaniem jury był Dawid Kwiatkowski, który jest obecnie uznawany za faworyta programu. Nieźle wypadli także Jacek Rozenek i Piotr Gruszka. 

W odcinku 3, emitowanym 22 marca, najlepiej wypadły pary: Moro - Maserak (39 punktów) Halejcio - Barański (36 punktów) i Kwiatkowski - Lesar (35 punktów). Po raz kolejny jury skrytykowało tańczącą z Janem Klimentem Natalię Siwiec - zdobyła tylko 18 punktów. Telewidzowie głosowali za eliminacją Antoniego Królikowskiego i to on tym razem pożegnał się ze show.

W odcinku 4 pokazanym 28 marca najwięcej punktów - 36 - zdobyła Natalia Siwiec i Jan Kliment. To duża odmiana - do tej pory taniec Natalii zbierał negatywne komentarze. Świetnie zatańczyli także Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - 35 punktów - oraz Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - 34 punkty. Tyle samo punktów zdobyli Joanna Moro i Rafał Maserak. Widzowie wyeliminowali tym razem Karolinę Szostak.

W odcinku 5 emitowanym 4 kwietnia jury najbardziej doceniło Anetę Zając i Stefana Terrazino - ich rumba zdobyła maksymalną ocenę: 40 punktów. Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Klaudia Halejcio z Tomaszem Barańskim uzyskali po 38 punktów. Telewidzowie głosowali za eliminacją Natalii Siwiec i Jana Klimenta - i to właśnie oni nie pojawią się już na tanecznym parkiecie w następnych odcinkach.

W odcinku 6 pokazanym 11 kwietnia najlepiej wypadli Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Jacek Rozenek i Magda Soszyńska - Michno. Te pary uzyskały po 37 punktów. Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar zdobyli 36 punktów. Widzowie zagłosowali za odejściem Rafała Brzozowskiego i Izabeli Janachowskiej - to właśnie tej pary nie zobaczymy w kolejnym odcinku show.

W odcinku 7 wyemitowanym 25 kwietnia aż dwie pary zdobyły maksymalną ilość punktów. 4x10 od jurorów zgarnęli Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar. Najsłabiej wypadli Piotr Gruszka i Nina Tylka - zaledwie 31 punktów, jednak to nie oni odpadli ze show - głosy telewidzów przeważyły za eliminacją Jacka Rozenka.

W odcinku 8, jaki mieliśmy okazję obejrzeć 2 maja, każda z par zaprezentowała po 2 tańce. Najwięcej punktów - bo aż 78 na 80 możliwych - zebrała Joanna Moro z Rafałem Maserakiem. O jeden punkt mniej uzyskał Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar. Jury tym razem najniżej oceniło Anetę Zając i Stefano Terrazino oraz Piotra Gruszkę z Niną Tyrką - obie pary zdobyły zaledwie 61 punktów. Z programu tym razem odpadli Piotr Gruszka i Nina Tyrka.

W odcinku 9 z 9 maja każda z par po raz kolejny zaprezentowała po 2 tańce. Joanna Moro i Rafał Maserak zdobyli 74 punkty na 80 mozliwych, Klaudia Halejcio i Piotr Barański 73, Dawid Kwiatkowski i Janja Lessar - 71 punkty a Aneta Zając i Stefano Terrazzino 64 punkty. Za sprawą głosów telewidzów odpadła para w składzie: Klaudia Halejcio i Piotr Barański.

W 10 odcinku półfinałowym z 16 maja każda z par po raz kolejny zaprezentowała po 2 tańce. Aneta Zając i Stefano Terrazzino zdobyli 31 + 33 punkty, Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - 37 + 33 punkty a Joanna Moro i Rafał Maserak - 40 + 39 punktów. Ku ogólnemu zaskoczeniu głosami widzów z programu odpadł uznawany za faworyta Dawid Kwiatkowski. Pozostałe pary zmierzą się już za tydzień w finale show!
 
Kolejne odcinki Tańca z Gwiazdami na Polsacie w każdy piątek o 20:00.

ald