Eska Cinema
 

VIOLETTA 3 sezon - oficjalnie potwierdzony!

Violetta 3 sezon
- oficjalnie potwierdzony! Rozpoczęły się właśnie prace nad nowymi odcinkami popularnego serialu muzycznego.

The Walt Disney Company oficjalnie ogłosił start prac na produkcją trzeciego sezonu „Violetty” – bijącej rekordy popularności telenoweli dla młodych widzów, w której ponownie spotka się międzynarodowa obsada pod przewodnictwem argentyńskiej aktorki, Martiny Stoessel.

>>> VIOLETTA - sezon 3. Kiedy nowe odcinki? Sprawdź i zobacz fotki z planu!

„Violetta” to pełen muzyki i uczuć serial fabularny, który przebojem wdarł się do serc ponad 38 milionów europejskich widzów i stał się #1 wszystkich telewizji dla dzieci w 10 regionach, między innymi we Francji, w Hiszpanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Południowej Afryce, Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Ogromny wpływ serialu na kulturę popularną zaobserwowano również m.in. na YouTube we Włoszech i w Hiszpanii, gdzie serial był częściej wyszukiwaną pozycją niż Lady Gaga czy Katy Perry.

Od początku było wiadomo, że „Violetta” ma ogromny potencjał. Cieszymy się, że rozpoczynają się prace nad trzecim sezonem tego hitowego serialu. Na całym świecie mamy miliony fanów, którzy czekają na dalsze losy uczniów Studia On Beat. Na sukces „Violetty” złożyło się wiele czynników: interesujące postacie, wspaniała historia, z którą mogą utożsamiać się nastolatki, utalentowana, międzynarodowa obsada oraz zaangażowanie całego zespołu – powiedział Maciej Bral, wiceprezes i dyrektor generalny Disney Channels na Europę Środkowo-Wschodnią.

Źródło: mat. prasowe

al