Eska Cinema
 
 

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014 - półfinał. Kto zatańczy w półfinale show?

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014 - półfinał już 16 maja. O wejście do finału zawalczą: Joanna Moro i Rafał Maserak, Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Kto znajdzie się w finale?

Przewidujemy, że najmniejsze szanse na przejście do finału mają Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para tańczy bardzo nierówno - czasem uzyskują najwyższe oceny od jurorów, a czasem wypadają wyraźnie słabiej, niż inni uczestnicy. Pozostałe pary do tej pory otrzymywały przez cały czas najwyższe noty.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie wystąpią największe gwiazdy?

Oczywiście i tak o wszystkim rozstrzygną smsowe głosy telewidzów. Jeśli o to chodzi, na największą liczbę smsów może liczyć chyba Dawid Kwiatkowski - który ma tysiące wiernych nastoletnich fanek. Joanna Moro przypuszczalnie zbierze smsy od nieco starszych widzów, którzy pokochali ją w roli Anny German w uwielbianym serialu. Na Anetę Zając z kolei zagłosują wielbiciele produkcji pod tytułem Pierwsza Miłość. Czy będzie ich wystarczająco wielu by zapewnić delikatnej blondynce miejsce w finale Dancing With The Stars? O tym przekonamy się już w piątek 16 maja o 20:00, oglądając kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami na Polsacie!

Kolejna edycja Tańca z Gwiazdami emitowana jest na Polsacie wiosną 2014. W roli prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Joanna Liszowska. Zakulisowe rozmowy z uczestnikami i gwiazdami przeprowadza Agnieszka Popielewicz.

al

Posłuchaj

ESKA Cinema

Video

BODY / CIAŁO - oficjalny zwiastun (HD, 1080p)