Eska Cinema
 
fot. mat. prasowe

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów. Serial na podstawie powieści C.Clare - kto w nim zagra?

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów.
Fani książkowego cyklu Cassandry Clare o Nocnych Łowcach czekali niecierpliwie na ekranizację drugiej części - kontynuację mającego premierę w sierpniu 2013 filmu Miasto Kości. Początkowo mówiono, że z powodu nie spełniającego oczekiwań zainteresowania filmem Miasto Kości, Dary Anioła 2 nigdy nie powstaną. Później informowaliśmy, że producenci postanowili jednak przenieść na ekran także Miasto Popiołów - za sprawą próśb tysięcy fanów, zasypujących autorów filmu korespondencją, w której dziękują za część pierwszą i wręcz błagają o jeszcze...

Następnie media obiegło jeszcze nowsze info na temat ekranizacji cyklu Darów Anioła - w październiku 2014 pisaliśmy, że producenci planują powstanie całego serialu! Jak czytamy w oświadczeniu Constantin Films, "na potrzeby filmu trzeba było wyciąć wiele interesujących wątków z książki. Serial pozwoli pokazać wszystko bardziej szczegółowo i nadać historii obecną w książkach głębię".

Teraz wiemy już na pewno, że serial będzie kręcony od początku i że historia z Miasta Kości zostanie przeniesiona na ekran ponownie, jako wstęp do ekranizacji kolejnych części. Wiemy już, że Clary Fray zagra Katherine McNamara, a w pozostałych rolach wystąpią Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon) i Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood). Nie wiadomo na razie czy w produkcji wezmą choćby gościnny udział aktorzy znani z filmu Miasto Kości: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan, Jemima West, Lena Headey czy Jonathan Rhys Meyers. Nie ujawniono także, kiedy spodziewać się premiery produkcji zatytułowanej Shadowhunters.

ac

za thehollywoodreporter.com

Posłuchaj

ESKA Cinema

Video

https://youtube.com/devicesupport