Eska Cinema
 
 
fot. mat. prasowe

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów. Ciąg dalszy Miasta Kości będzie serialem!

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów. Fani książkowego cyklu Cassandry Clare o Nocnych Łowcach czekali niecierpliwie na ekranizację drugiej części - kontynuację mającego premierę w sierpniu 2013 filmu Miasto Kości. Początkowo mówiono, że z powodu nie spełniającego oczekiwań zainteresowania filmem Miasto Kości, Dary Anioła 2 nigdy nie powstaną. Później informowaliśmy, że producenci postanowili jednak przenieść na ekran także Miasto Popiołów - za sprawą próśb tysięcy fanów, zasypujących autorów filmu korespondencją, w której dziękują za część pierwszą i wręcz błagają o jeszcze...

Właśnie pojawiło się jednak jeszcze nowsze info na temat ekranizacji cyklu Darów Anioła - producenci planują powstanie całego serialu! Jak czytamy w oświadczeniu Constantin Films, "na potrzeby filmu trzeba było wyciąć wiele interesujących wątków z książki. Serial pozwoli pokazać wszystko bardziej szczegółowo i nadać historii obecną w książkach głębię".

Możemy się więc domyślać, że serial będzie kręcony od początku i że historia z Miasta Kości zostanie przeniesiona na ekran ponownie, jako wstęp do ekranizacji kolejnych części. Nie wiadomo na razie nic na temat obsady - czyli tego, czy w produkcji wezmą udział aktorzy znani z filmu Miasto Kości: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan, Jemima West, Lena Headey czy Jonathan Rhys Meyers. Pewne jest natomiast, że prace na planie serialu rozpoczną się w przyszłym roku.

ac

za thehollywoodreporter.com

Posłuchaj

ESKA Cinema

Video

LemON - Lwia część [Official Music Video]