Eska Cinema
 

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów czy Shadowhunters? Serial na podstawie powieści C.Clare

Sony Pictures /EAST NEWS
Dary Anioła 2: Miasto Popiołów. Ciąg dalszy Miasta Kości został nakręcony, ale jako Shadowhunters - w zupełnie nowej, serialowej odsłonie. Wiemy, kto w tej produkcji gra główne role, mamy zwiastun, zdradzamy, gdzie oglądać!

Dary Anioła 2: Miasto Popiołów. Fani książkowego cyklu Cassandry Clare o Nocnych Łowcach czekali niecierpliwie na ekranizację drugiej części - kontynuację mającego premierę w sierpniu 2013 filmu Miasto Kości. Początkowo mówiono, że z powodu niespełniającego oczekiwań zainteresowania filmem Miasto Kości, Dary Anioła 2 nigdy nie powstaną. Później informowaliśmy, że producenci postanowili jednak przenieść na ekran także Miasto Popiołów - za sprawą próśb tysięcy fanów, zasypujących autorów filmu korespondencją, w której dziękują za część pierwszą i wręcz błagają o jeszcze...

Następnie media obiegło jeszcze nowsze info na temat ekranizacji cyklu Darów Anioła - w październiku 2014 pisaliśmy, że producenci planują powstanie całego serialu! W końcu poinformowano, że serial będzie kręcony od początku, a historia z Miasta Kości zostanie przeniesiona na ekran ponownie, jako wstęp do ekranizacji kolejnych części. To właśnie ta ostatnia wersja się spełniła! Na podstawie całego cyklu Dary Anioła telewizja Freeform nakręciła serial Shadowhunters, który doczekał się już 2 sezonów, a w planach jest jego kontynuacja>>>. W tej produkcji Clary Fray gra Katherine McNamara, a w pozostałych rolach występują: Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon) i Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood).

Polscy fani serii Dary Anioła mogą oglądać serial Shadowhunters w serwisie Netflix - nowe odcinki debiutują co wtorek. Opisy kolejnych epizodów pojawiają się za to na ESKA Cinema!>>> Chociaż cała seria Dary Anioła ma w Polsce wielu wiernych fanów, do dzisiaj nie wszyscy z nich widzieli serial Shadowhunters. Niektórzy nie korzystają z Netfliksa, inni uważają, że serial nie dorównuje filmowi, inni do tej pory nie słyszeli o tej serii. Dwa pierwsze sezony Shadowhunters razem mają liczyć 33 odcinki - jest co nadrabiać!

Dary Anioła - serial. ZWIASTUN