Eska Cinema
 

50 Twarzy Greya - trailer. Zwiastun 2 już w sieci! [VIDEO]

fot. okładka książki
50 Twarzy Greya - film
w kinach już 11 lutego 2015. Początkowo główne role mieli grać Charlie Hunnam i Dakota Johnson. Fanom jednak Hunnam się nie spodobał, co sprawiło, że po fali krytyki zdecydował się zrezygnować z roli Christiana Greya. Zastąpił go irlandzki model i początkujący aktor - Jamie Dornan.

>>> Grey - oczami Christiana. Kiedy polska premiera książki? <<<

Większość wielbicieli prozy E.J. James w roli Christiana wyobrażała sobie Matta Bomera, a za idealną Anastasię Steele uznawała Alexis Bledel - jednak z pierwszych reakcji wynika, że Jamie Dornan zdaniem fanów Greya znacznie bardziej pasuje wizualnie do roli, niż Charlie Hunnam.

W oczekiwaniu na ujawnienie obsady zapowiedzianego filmu, fani tworzyli trailery 50 Twarzy Greya - zmontowane z wykorzystaniem scen z innych filmów z udziałem ich ulubionych aktorów. Zobacz najpopularniejsze do tej pory fanowskie klipy na temat Greya - na Eska Cinema!

AKTUALIZACJA: 24 lipca premierę zaliczył oficjalny trailer 50 Twarzy Greya, który prezentujemy Wam poniżej. Jak wypada na tle fanowskich produkcji?

   

Z kolei 11 listopada 2014 w sieci pojawił się teaser kolejnego zwiastuna:A 13 listopada dostaliśmy kolejny oficjalny pełny zwiastun:Fanowskie trailery do 50 Twarzy Greya:

Alexis Bledel & Matt BomerAlexis Bledel i Matt BomerAlexis Bledel i Henry CavillIan Somerhalder i Nina DobrevLucy Hale & Ian Somerhalderal