Eska Cinema
 

KSW 31 - za darmo w internecie czy za opłatą PPV? Gdzie oglądać na żywo, online galę KSW 23.05.2015?

fot. mat. prasowe
KSW 31 - za darmo online w internecie? Niestety, nie tym razem. Konfrontację Sztuk Walki z udziałem Materli, Pudzianowskiego, i Bedorfa będzie można zobaczyć wyłącznie za wcześniejszą opłatą - w systemie Pay-Per-View. Nie przewidziano darmowych, legalnych transmisji tej gali na żywo, ani w telewizji, ani w internecie.

Kolejną galę Konfrontacji Sztuk Walki będzie można oglądać przez transmisję PPV na Cyfrowym Polsacie - lub online na ipla.tv. O godzinie 19.30 rozpocznie się studio z udziałem dziennikarzy Polsatu Sport, a start samej gali KSW 31 zapowiedziano na godzinę 20.00.

Dostęp do gali KSW 31 mogą zamówić abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Niestety, nie przewidziano w tym przypadku darmowej, legalnej transmisji w telewizji lub online - za możliwość obejrzenia walk trzeba zapłacić dodatkowe 40 złotych w systemie PPV (Pay Per View).

Online galę będzie można zobaczyć w ipli - w serwisie www.ipla.tv, w aplikacji ipla na komputery z systemem Windows lub też w wybranej aplikacji mobilnej (Android, iOS) oraz typu smart TV (Samsung, LG). W tym przypadku również jest konieczne wykupienie dostępu za dodatkowe 40 zł.

Dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie, można zamawiać na jeden z trzech sposobów:
- telefonicznie
- przez internetowe centrum obsługi abonentów
- przez sms

W ipli - korzystając ze strony www.ksw.ipla.tv.

Wszelkie szczegóły na temat zamawiania legalnego dostępu do transmisji KSW 31 znajdziecie >>> pod tym linkiem.

al