Eska Cinema
 

Pod Kopułą - OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO - zwiastun serialu na podstawie powieści Kinga! [YOUTUBE VIDEO]

Pod Kopułą - to serial będący ekranizacją znanej powieści mistrza horroru, Stephena Kinga.

Opowiada historię małego amerykańskiego miasteczka, które pewnego dnia zostaje nagle odcięte od świata w niewytłumaczalny sposób - przez niewidoczne pole siłowe. Mieszkańcy zaczynają nazywać tę niewidoczną barierę mianem kopuły. Sytuacja zaczyna pogarszać się w oczach: pole wywiera negatywny wpływ na środowisko, a ludzi powoli ogarnia panika…

Dale Barbara, weteran wojny w Iraku, przy wsparciu wojska znajdującego się na zewnątrz kopuły oraz garstki mieszkańców miasteczka próbuje uspokoić nastroje społeczne. Na drodze staje im Duży Jim Rennie, ambitny lokalny polityk, który za wszelką cenę chce wykorzystać sytuację dla własnych celów. On i jego syn ukrywają wiele koszmarnych tajemnic, które nie mogą ujrzeć światła dziennego.

Czas ucieka, a największym wrogiem mieszkańców jest sama kopuła. Czy dowiedzą się, jak powstała, zanim będzie za późno? Czas goni. A właściwie czasu już brak… [źródło opisu: Prószyński i S-ka]

W serialu role główne zagrają: Colin Ford, Alexander Koch, Mike Vogel, Rachelle Lefevre i Dean Norris. Zobacz online na YouTube pierwszy zwiastun ekranizacji powieści Kinga!

Premiera trzynastoodcinkowego serialu jest zapowiedziana w USA na 24 czerwca. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy będzie emitowany w Polsce.

fot. okładka książki

al

Video