Eska Cinema
 

Kim jest Joanna Moro? Joanna Moro u Kuby Wojewódzkiego już 23.04.2013!

fot. wbf
Joanna Moro to polska aktorka, urodzona w 1984 roku w Wilnie i - jak sama przyznaje - do dziś czuje się bardzo związana z tym miastem. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale bardziej znana jest z występów w serialach - między innymi Barwy Szczęścia, Klan czy na Wspólnej.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola główna w serialowej biografii piosenkarki Anny German. Kolejne odcinki serialu utrzymują oglądalność między 5 900 000 a blisko 6 500 000 milionów widzów - to więcej niż gromadzi przed telewizorami jedna z najpopularniejszych telenowel M jak Miłość!

Joanna jest nie tylko utalentowaną aktorką - próbowała także szczęścia w modelingu, umie śpiewać oraz grać na pianinie i akordeonie. Na castingu do serialu Anna German pojawiła się, ponieważ namówiła ją koleżanka. Joanna nie liczyła na więcej, niż rola drugoplanową, jednak tak spodobała się twórcom serialu, że to właśnie jej przyznali główną rolę - udało jej się pokonać między innymi Małgorzatę Sochę!

Prywatnie Joanna ma męża i dwóch małych synków: Mikołaja i Jeremiego.

We wtorek u mnie Anna German (nie we własnej osobie) - tak zapowiedział jej występ Kuba Wojewódzki na swoim facebooku. Joanna Moro w Kuba Wojewódzki Show już we wtorek, 23 kwietnia o 22:30 na antenie TVN!

al