Eska Cinema
 

RANKING FILMÓW 2013: premiery kwietnia. Na którą czekasz?

mat. prasowe
Ranking filmów 2013: premiery kwietnia. Co ciekawego można zobaczyć w kinie wiosną? To właśnie na kwiecień 2013 zapowiedziano najbardziej oczekiwany film tego roku: Spring Breakers. Wielu fanów kina odlicza także dni do Intruza i do Strasznego Filmu 5. A na który z filmów Ty czekasz najbardziej? Zagłosuj w rankingu na Eska Cinema!

Spring Breakers - to produkcja już porównywana do Pulp Fiction, z Vanessą Hudgens i Seleną Gomez w rolach nietypowych dla gwiazdek Disneya. W kinach już 5 kwietnia!

>>> Spring Breakers - zwiastun tylko dla dorosłych!

Intruz - to ekranizacja kolejnej z powieści Stephenie Meyer, autorki kultowej Sagi Zmierzch. Czy grająca główną rolę Saoirse Ronan dogoni popularnością Kristen Stewart? Premiera 5 kwietnia.

>>> Intruz w 361 sekund! Sprawdź wszystkie 3 zwiastuny!

Straszny Film 5 to kolejna część komediowego cyklu parodiującego znane horrory. W rolach głównych - gwiazdy znane ze swego temperamentu: Charlie Sheen i Lindsay Lohan! W kinach od 19 kwietnia.

>>>Charlie i Lindsay znów mają kłopoty. Zobacz zwiastun Scary Movie 5!

Niepamięć - to najnowsza produkcja science fiction z Tomem Cruise i Olgą Kurylenko w rolach głównych. Film wyreżyserował autor Tron: Dziedzictwo. Na duzych ekranach już 19 kwietnia.

>>> O czym zapomniał Tom Cruise?

Panaceum - to ostatni film autora kinowego przeboju Magic Mike. W rolach głównych Rooney Mara, Channing Tatum i Jude Law. Murowany kandydat do przyszłorocznych Oscarów! Premiera 19 kwietnia.

>>> Lekarstwo, które zabija. Zobacz zwiastun Panaceum!

Który z tych filmów zapowiada się najciekawiej? Na który najbardziej czekasz? Zagłosuj w rankingu!

al

SONDA

Na który z filmów czekasz najbardziej?

Intruz
Spring Breakers
Straszny Film 5
Niepamięć (Oblivion)
Panaceum
Głosuj