Eska Cinema
 

SZYBCY I WŚCIEKLI 7 - nowe szczegóły. Uwaga, duży SPOJLER!

mat. prasowe
Film Szybcy i Wściekli 6
teoretycznie miał być ostatnią częścią cyklu. Okazuje się, że nakręcono jednocześnie dwie kolejne części Szybkich i Wściekłych składające się w jedną całość!

Szybcy i Wściekli 6 - premiera już w maju 2013. Przypuszczalnie Szybcy i Wściekli 7 pojawią się w kinach rok później, wiosną 2014.

Znane są już także szczegóły na temat czarnego charakteru z części 7. Uwaga, w dalszej treści artykułu znajduje się duży spojler na temat obsady i fabuły!








Jason Statham, jak głosiły plotki, miał zagrać w szóstej części produkcji, jednak zrezygnował - rzekomo z powodu niemożliwości dogadania się z twórcami filmu. Twórcy portalu AICN - www.aintitcool.com/ - ujawnili właśnie, że znany z serii Transporter i Porachunków aktor wybrał odegranie roli czarnego charakteru w siódmej części Szybkich i Wściekłych. A po raz pierwszy będzie można zobaczyć go już w końcówce Szybkich i Wściekłych 6!

Statham zagra brata Owena Shawa (Luke Evans) - głównego łotra z Szybkich i Wściekłych 6. Łatwo się domyślić, że w części 7 będzie szukał zemsty za to, co spotka jego brata w części 6.

Czy te przecieki mają cokolwiek wspólnego z prawdą - dowiemy się już 24 maja 2013, w dniu premiery kolejnej części Szybkich i Wściekłych!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> SZYBCY I WŚCIEKLI 6 - zobacz oficjalny, pełny trailer! Trwa aż 3,5 minuty! [VIDEO]

al