Eska Cinema
 
konkursy »
| 13:30 14.07.2017

Alibi.com – KONKURS z okazji premiery! Zdradź tajemnice i spełnij marzenia!

Alibi.com już niedługo trafi na ekrany, a my z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs. Aby wygrać niesamowite nagrody, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i (być może) zdradzić tajemnice!
 
konkursy »
| 13:01 21.06.2017

Ciemniejsza strona Greya – wygraj film na DVD! Konkurs ESKA Cinema [WYNIKI]

Ciemniejsza strona Greya jeszcze niedawno podbijała kina, a teraz debiutuje na DVD i Blu-ray! Z tej okazji możecie wziąć udział w specjalnym konkursie na ESKA Cinema, w którym do wygrania są egzemplarze filmu. Ostrzegamy – aby odpowiedzieć, trzeba znać historię Any i Christiana!
 
konkursy »
| 14:49 16.06.2017

Amerykańska sielanka już na DVD. Wygraj film na ESKA Cinema! [WYNIKI]

Amerykańska sielanka, niepokojąca produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, właśnie debiutuje na DVD! Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć egzemplarze filmu. Wystarczy wysilić wyobraźnię!
 
konkursy »
| 17:31 14.06.2017

LEGO Batman: Film - premiera na Blu-ray i DVD! Konkurs na ESKA Cinema [WYNIKI]

LEGO Batman: Film już na Blu-ray i DVD! Z okazji premiery animacji o słynnym superbohaterze, ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć egzemplarze filmu na DVD! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!
 
konkursy »
| 19:24 05.06.2017

Baywatch. Słoneczny patrol – kinowa premiera i konkurs na ESKA Cinema. [WYNIKI]

Baywatch. Słoneczny patrol niedługo trafi do kin! Komediowy remake kultowego serialu to wielki powrót Mitcha Buchannona i CJ Parker, ale widzowie powinni przygotować się na niespodzianki. Jeszcze przed seansem weź udział w fit konkursie na ESKA Cinema!

Posłuchaj

ESKA Cinema