Eska Cinema
 
konkurs »
| 13:30 14.07.2017
fot. Monolith Films / materiały prasowe

Alibi.com – KONKURS z okazji premiery! Zdradź tajemnice i spełnij marzenia! [WYNIKI]

Alibi.com już niedługo trafi na ekrany, a my z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs. Aby wygrać niesamowite nagrody, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i (być może) zdradzić tajemnice!

Alibi.com to zwariowana francuska komedia o kłamstwach, oszustwach i… wielkiej miłości! Wszystko zaczyna się dość prosto – Greg, odnoszący sukcesy biznesmen, poznaje dziewczynę i się w niej zakochuje. Problem polega jednak na tym, że jego wybranka nie znosi kłamstwa, a mężczyzna trudni się właśnie kłamaniem! Firma Grega – Alibi.com – zapewnia wymówki wszystkim, którzy muszą coś ukryć. Skok w bok, miganie się od pracy, unikanie teściowej – przy odrobinie kłamstwa i profesjonalnych przygotowań pozwala uniknąć wszelkich konsekwencji. Nie wszystko można jednak ukryć… Alibi.com w polskich kinach będzie można oglądać od 21 lipca.

WYNIKI

Laureaci konkursu zostali mailowo powiadomieni o zwycięstwie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Jeżeli tym razem nie udało Wam się zdobyć nagrody - zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!


 

Alibi.com – KONKURS!

Z okazji premiery filmu Alibi.com ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym do zdobycia są: 3 x fim DVD Goście, Goście III, 3 x film DVD Nowe Przygody Aladyna oraz 3 x Prezent Marzeń: Przygoda. Aby wygrać jedną z powyższych nagród, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Najgorsze wydarzenie, najlepsza wymówka – czego chcesz uniknąć i jak się z tego wykręcisz? Wymyśl fikcyjną historię lub zdradź, co Cię spotkało!

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – Alibi.com" czekamy do 23 lipca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl (nagrodzimy najciekawsze z nich). Możecie odpowiadać w dowolnej formie: obrazkowo, w jednym lub kilku zdaniach – liczy się kreatywność! Regulamin>>>

Alibi.com - ZWIASTUN

Posłuchaj

ESKA Cinema